styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

styczeń luty marzec czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Wydarzenia : czerwiec 2011

UKS Jastarnia zdobywa srebro w Starogardzie
(29 czerwca 2011 12:57 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zespół kadetów Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni otrzymał zaproszenie do udziału w XXIII Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców i dziewcząt, który rozegrany został w dniach 24-26 czerwca w hali sportowej starogardzkiej Polfarmy..
Puchar Prezydenta Krakowa dla plażowych faworytów
(27 czerwca 2011 13:03 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Tomasz Wieczorek i Dawid Popek triumfowali w IV Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa..
Kadeci UKS w Jastarni na plaży w Sopocie
(20 czerwca 2011 12:38 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 18 czerwca na plaży w Sopocie zostały rozegrane XIII Mistrzostwa woj. Pomorskiego w siatkówce plażowej kadetów - rocznik 1994 i młodsi.
III miejsce UKS w Jastarni na plaży przy Tesco
(20 czerwca 2011 12:27 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zawodnicy UKS w Jastarni wystąpili w ostatnim turnieju siatkówki plażowej seniorów "Nobas Cup", który rozegrany został na sztucznej plaży usypanej przy Centrum Handlowym Tesco na gdańskim Chełmie..
I Turniej Piłki Siatkowej Radnych Małego Trójmiasta Kaszubskiego
(17 czerwca 2011 12:00 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Radni Rady Miejskiej Redy zaprosili koleżanki i kolegów z Małego Trójmiasta Kaszubskiego do rywalizacji w turnieju piłki siatkowej z okazji Dni Redy..
Grand Prix Wrześni dla Jastarni
(14 czerwca 2011 13:42 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni Tomasz Wieczorek i Dawid Popek zostali zwycięzcami II Eliminacji Mistrzostw Polski Grand Prix Wrześni 2011. Aby odnieść sukces musieli pokonać aktualnych Mistrzów Europy i Mistrzów Świata do lat 20, aktualnych seniorskich Mistrzów Polski, a w meczu finałowym obecnych Akademickich Mistrzów Europy.
Brąz Jastarni i awans Pucka
(14 czerwca 2011 13:00 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W ostatnią sobotę na plażach Sopotu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w siatkówce plażowej juniorów. Awans do I MP uzyskały dwie pary z powiatu puckiego.
Złoto dla SP Jastarnia w plażówce
(13 czerwca 2011 10:11 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Na boiskach plażowych Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni rozegrany został finał XXXIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców..
Patryk Pieper Mistrzem Francji
(13 czerwca 2011 09:21 - Piotr Łukaszewski)
opinie [1]
W ostatnim sezonie 2010/2011 Patryk Pieper – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni – został wypożyczony do francuskiej ligi seniorskiej N2 (poziom czołówki drugiej ligi), w której zajął 5 (na 12 drużyn) miejsce..
Srebrny medal dla młodzików z Jastarni
(10 czerwca 2011 09:38 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
V Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kategorii młodzików odbyły się w ostatnią sobotę (4 czerwca) na plaży w Sopocie. Do rywalizacji przystąpiły również dwie pary Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni.
Plaża Gotyku dla Jastarni
(08 czerwca 2011 09:26 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Na toruńskim rynku rozegrany został pierwszy turniej siatkówki plażowej seniorów w ramach Grand Prix 2011..
Srebro dla "Trójek" UKS-u
(07 czerwca 2011 10:34 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W odbywających się w Wejherowie finałach wojewódzkich rozgrywek mini piłki siatkowej chłopców roczników 1999 i 2000 dobrze zaprezentowały się drużyny Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni..
Licealiada Powiatu Puckiego w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców
(07 czerwca 2011 09:46 - Piotr Łukaszewski)
opinie [5]
Dnia 3 czerwca na plaży MOKSiR w Pucku Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego zorganizował XI Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców..
Plażowicze z Jastarni ponownie wygrywają w Gdańsku
(07 czerwca 2011 09:27 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W sobotę 4 czerwca przy Galerii Handlowej Tesco w Gdańsku rozegrany został drugi turniej siatkówki plażowej mężczyzn..