styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

styczeń luty marzec czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Wydarzenia : lipiec 2008

Młodzieżowa siatkówka plażowa w Gdańsku
(30 lipca 2008 19:43 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W miniony wtorek rozegrany został ostatni turniej cyklu Młodzieżowej siatkówki plażowej. Choć jego zwycięzców poznaliśmy już w ubiegłym tygodniu, to czekała nas jeszcze emocjonująca walka o kolejne miejsca na podium.
Siatka: TPS Rumia zastąpi MKS Andrychów w I lidze
(30 lipca 2008 10:07 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Siatkarki MKS Andrychów, które wywalczyły awans do I ligi, nie cieszyły się długo z awansu. Klubu nie stać na grę w wyższej klasie rozgrywkowej.
II runda Letniej Ligi Siatkówki Plażowej
(29 lipca 2008 13:19 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W minioną niedzielę na plaży w Rewie rozegrano II kolejkę Letniej Ligi Siatkówki Plażowej (na kolejną zapraszamy 10 sierpnia br.).
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce plażowej kadetów
(29 lipca 2008 12:17 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W dniach 25-27 lipca w Kamieniu Krajeńskim rozegrano finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce plażowej kadetów z udziałem 16. najlepszych drużyn w Polsce.
Mistrzostwa Polski juniorów w siatkówce plażowej
(29 lipca 2008 12:12 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W Darłówku w dniach 22-24 lipca rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w siatkówce plażowej z udziałem trzech par z naszego województwa. Miejsca XII-XVI zajęła para Kamil Herrmann i Patryk Pieper (UKS w Jastarni), miejsca VII-VIII zajęli Maciej Łukasik grający z Mariuszem Seroką (GKS Stoczniowiec), a miejsce najwyższe z naszych drużyn V-VI zajęła para Dawid Popek i Bartosz Księżarek (obaj rocznik 1992) grający w barwach UKS w Jastarni.
IX Międzynarodowy turniej siatkówki plażowej w Pobierowie
(29 lipca 2008 12:03 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
IX Międzynarodowy turniej siatkówki plażowej w Pobierowie odbywający się w dniach 5 - 10.07 był dla większości występujących w nim drużyn ostatnim etapem przygotowań do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetów.
Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej
(23 lipca 2008 14:31 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Mistrzostwa rozegrano 19 i 20 lipca 2008 na puckiej plaży systemem brazylijskim. W imprezie uczestniczyło 21 zespołów męskich i 17 kobiecych.
Piąte miejsce juniorek Alpatu Gdynia
(22 lipca 2008 16:50 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Porębie odbył się Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek.
Nasz klub reprezentowała para Luisa Niemc - Paulina Frankowska.
Letnia Liga Plażowej Piłki Siatkowej
(21 lipca 2008 11:00 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W 13 lipca na plaży w Rewie rozpoczęły się rozgrywki Letniej Ligi Plażowej Piłki Siatkowej. W dzisiejszym turnieju swój udział zgłosiły cztery drużyny: Mrzezino, Kosakowo, Rewa I „Murzyny” oraz Rewa II.
Mistrz Włoch w Treflu Gdańsk!
(17 lipca 2008 01:18 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Trefl Piłka Siatkowa S.A.
Półfinał OOM w siatkówce plażowej
(13 lipca 2008 19:37 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W dniach 1-2 lipca 2008 r. w Gdyni został rozegrany Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski –(eliminacje do OOM) w turnieju uczestniczyły 32 zespoły kadetów i kadetek z woj.
Pólfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej
(05 lipca 2008 09:57 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W dniach 24-25 czerwca 2008 r. na plaży w Gdyni zostały rozegrane Półfinały Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej w kategorii juniorów i juniorek.