styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

styczeń luty marzec czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Wydarzenia : październik 2004

Wygrana kadeta
(27 października 2004 - wejher)
opinie [4]
Kadeci Koraba Puck wygrali 3:2 (-24,20,18,-24,9) z Amber Starogard Gdański. Po łatwym zwycięstwie w swoim pierwszym meczu nikt raczej nie spodziewał się pięcio setowego pojedynku na hali w Starogardzie ze znacznie słabszym przeciwnikiem.
Korab w Rosji
opinie [8]
Siatkarze MKS Korab Puck zwyciężyli w Międzynarodowym Turnieju Juniorów, który odbył się w miniony weekend w Kaliningradzie! Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: Korab Puck, Dynamo Kaliningrad I, Dynamo Kaliningrad II oraz Lokomotiv Kaliningrad. Pucczanie wygrali wszystkie trzy mecze tracąc zaledwie dwa sety.
150 minut horroru
(19 października 2004 - wejher)
opinie [11]
W dniu dzisiejszym na hali MOSiR odbył się mecz pomiędzy juniorami Koraba Puck oraz ich równieśnikami z drużyny Stoczniowca Gdańsk. Mecz ten miał niecodzienny przebieg, gdyż trwał dwie i pół godziny, co na tym poziomie jest rzadko spotykane.
Inauguracja ligii juniorów
(17 października 2004 - wejher)
opinie [4]
W swoim pierwszym spotkaniu w nowym sezonie juniorzy Koraba Puck pewnie pokonali KATS Alpat Gdynia 3:0 (-14,-15,-17). Gdyńscy siatkarze w żadnym secie nie potrafili nawiązać walki z lepszymi pod kazdym względem siatkarzami z Pucka.
Wygrana kadetów Koraba
(12 października 2004 20:11 - wejher)
opinie [0]
Kadeci Koraba Puck bez żadnych problemów wygrali ze swoimi rówieśnikami z Lęborka 3:0 (-12,-12,-17). Dwa pierwsze sety były wyraźnie prowadzone pod dyktando gospodarzy, natomiast w trzecim secie gra była wyrównana do stanu 15:15, lecz wtedy gospodarze spręzyli się i wygrali seta do 17.