START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  Ostatnie opinie

::  Wybierz miesiąc


..................2015..................
styczeń kwiecień

..................2014..................
styczeń luty kwiecień październik listopad grudzień

..................2013..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień grudzień

..................2012..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2011..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2010..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2009..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec wrzesień październik listopad grudzień

..................2008..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2007..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2006..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2005..................
styczeń luty marzec czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2004..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2003..................
kwiecień wrzesień październik listopad grudzień


Wydarzenia : listopad 2003
 
Technik(a) wygrywania
(30 listopada 2003 17:38 - Janusz Nowicki)
opinie [1]
Juniorzy Koraba Puck przegrali 3:0 (17, 19, 33) z Technikiem Malbork. Korab zagrał w składzie: Radosław Wendt, Artur Szmidtka, Tomasz Nowak, Szymon Nadolny, Maciej Kohnke, Marcin Konkel, Piotr Elwart, Daniel Lenc, Michał Muża, Dariusz Potrykus.
Pewne zwycięstwo
(30 listopada 2003 12:50 - Maciej Deling)
opinie [1]
Kadeci Koraba Puck wygrali wyjazdowe spotkanie ze Stoczniowcem Gdańsk I 3:0 (18, 20, 23). Korab zagrał w składzie: Daniel Lenc, Marcin Konkel, Artur Szmidtka, Paweł Kaczmarek, Adam Muża, Szymon Nadolny, Błażej Koreike, Łukasz Hebel, Michał Muża, Piotr Elwart.
Kolejne 3:0
(22 listopada 2003 19:23 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Kadeci Koraba Puck wygrali na wyjeździe z Alpatem Gdynia 3:0 (16, 17, 9). Korab zagrał w składzie: Daniel Lenc, Marcin Konkel, Artur Szmidtka, Paweł Kaczmarek, Adam Muża, Szymon Nadolny, Błażej Koreike, Łukasz Hebel, Michał Muża, Piotr Elwart.
Syberiada 2003/2004
(20 listopada 2003 - Maciej Deling)
opinie [9]
Ruszyła liga piłki siatkowej powiatu puckiego SYBERIADA organizowana corocznie przez pucki GOKSTiOP oraz MOKSiR. Do pierwszego starcia zgłosiło się aż 20 zespołów.
Korab idzie do przodu
(20 listopada 2003 - Janusz Nowicki)
opinie [3]
W puckim turnieju siatkarskich młodzików miejscowy Korab radził sobie całkiem dobrze. Wyniki spotkań: Korab - Omega Gdynia 2:1 (24:26, 25:13, 15:10), Korab - Pogoń-Iryda Lębork 0:2 (23:25, 10:25), Stoczniowiec Gdańsk - Korab 0:2 (11:15, 15:25).
Juniorzy wygrali
(16 listopada 2003 21:14 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Juniorzy Koraba Puck wygrali na wyjeździe 3:2 z drużyną AZS Słupsk (-22, 11, -21, 24, 11). Korab zagrał w składzie: Radosław Wendt, Artur Szmidtka, Tomasz Nowak, Szymon Nadolny, Maciej Kohnke, Marcin Konkel, Piotr Elwart, Paweł Kaczmarek, Daniel Lenc, Michał Murza, Dariusz Potrykus.
Korab-Stoczniowiec 3:0
(15 listopada 2003 21:19 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Kadeci Koraba Puck wygrali na wyjeździe ze Stoczniowcem Gdańsk 3:0 (9, 11, 24). Korab zagrał w składzie: Daniel Lenc, Marcin Konkel, Artur Szmidtka, Paweł Kaczmarek, Adam Muża, Szymon Nadolny, Błażej Koreike, Łukasz Hebel, Michał Muża, Piotr Elwart.
Turniej piłki siatkowej
Turniej piłki siatkowej
(14 listopada 2003 - Dariusz Marzejon)
opinie [5]
W hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie odbył się Turniej piłki siatkowej . Po pierwszych meczach zwycięscy zagrali w spotkaniu finałowym a przegrani walczyli o trzecie miejsce.
Korab mocniejszy niż ... Amber
(11 listopada 2003 19:14 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Kadeci Koraba Puck wygrali dzisiaj z Amberem Starogard 3:0 (20, 22, 11).
Korab zagrał w składzie: Daniel Lenc, Marcin Konkel, Artur Szmidtka, Paweł Kaczmarek, Adam Muża, Szymon Nadolny, Błażej Koreike, Łukasz Hebel, Michał Muża, Piotr Elwart.
Mocny Amber ;)
(07 listopada 2003 08:42 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Juniorzy Koraba Puck szybko przegrali wczoraj w 3 setach (20, 21, 17) z siatkarzami Ambera. W każdym secie była walka, ale w końcówce zawsze siatkarze ze Starogardu byli górą.
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.11

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel