styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień październik listopad grudzień

Wydarzenia : luty 2010

Drugoklasiści grali w tenisa
(19 lutego 2010 12:13 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
10 lutego w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego klas II w kategorii chłopców z rocznika 95. Najlepsza czwórka zawodników zapewniła sobie automatyczny awans do turnieju gimnazjalnego klas I-III gdzie będzie rywalizować o tytuł mistrza gimnazjum.
Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych
(17 lutego 2010 12:58 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych Gminy Puck przeprowadzone zostały w dniu 11 lutego w sali Zespołu Szkół w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Mistrzostwa przeprowadzone zostały w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.
IX turniej tenisa stołowego Oldbojów Ziemi Puckiej
(16 lutego 2010 12:23 - Piotr Łukaszewski)
opinie [2]
IX turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2009/2010 został przeprowadzony w dniu 10 lutego w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 25 zawodników..
Szósty turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck
(16 lutego 2010 12:01 - Piotr Łukaszewski)
opinie [1]
W dniu 14 lutego 2010 roku przeprowadzony został szósty turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2009/2010. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 28 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Strażacy przy stole
(11 lutego 2010 23:05 - Maciej Deling)
opinie [0]
W dniach 10-11 lutego w Pucku odbyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w tenisie stołowym O puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. .
VI turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego kobiet Gminy Puck
(10 lutego 2010 11:27 - Piotr Łukaszewski)
opinie [2]
Turniej przeprowadzony został w dniu 9 lutego w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 17 zawodniczek..
VII Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli w Tenisie Stołowym
(08 lutego 2010 11:24 - Piotr Łukaszewski)
opinie [2]
Dnia 4 lutego nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wzięli udział w VII Powiatowych Mistrzostwach Nauczycieli w Tenisie Stołowym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie..