START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  Ostatnie opinie

::  Wybierz miesiąc


..................2018..................
luty czerwiec wrzesień listopad

..................2017..................
styczeń marzec kwiecień czerwiec październik listopad

..................2016..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec wrzesień październik listopad

..................2015..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec październik listopad grudzień

..................2014..................
styczeń luty marzec maj listopad grudzień

..................2013..................
styczeń luty marzec kwiecień maj październik listopad grudzień

..................2012..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec październik listopad grudzień

..................2011..................
styczeń luty marzec kwiecień czerwiec lipiec październik listopad grudzień

..................2010..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec październik listopad grudzień

..................2009..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec wrzesień październik listopad grudzień

..................2008..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2007..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec wrzesień październik listopad grudzień

..................2006..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień październik listopad grudzień

..................2005..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2004..................
styczeń luty kwiecień czerwiec lipiec październik listopad grudzień

..................2003..................
marzec październik listopad


Wydarzenia : marzec 2009
 
Deblowe mistrzostwa w Gminie Puck
(23 marca 2009 21:49 - Maciej Deling)
opinie [1]
22 marca w sali MOKSiR w Pucku odbyły się Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz w grach mieszanych. W zawodach zwyciężali przedstawiciele Strzelna i Starzyna.
Klub Tęcza zagra w finale IV ligi
Klub Tęcza zagra w finale IV ligi
(23 marca 2009 20:57 - Maciej Deling)
opinie [0]
Nowa Wieś Lęborska zajmując II miejsce w grupa B zakwalifikowała się do rozgrywek finałowych IV ligi w sezonie 2008/2009. .
Udane starty pomorskiej młodzieży
(23 marca 2009 20:49 - Maciej Deling)
opinie [0]
W dniach 21-22 marca 2009 r. w Drzonkowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików.
Dominacja Władysławowa w turnieju Oldboy Ziemi Puckiej
Dominacja Władysławowa w turnieju Oldboy Ziemi Puckiej
(19 marca 2009 10:43 - Maciej Deling)
opinie [1]
18 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie odbył się XII turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej. .
V Turniej Grand Prix Rumi w tenisie stołowym
V Turniej Grand Prix Rumi w tenisie stołowym
(17 marca 2009 20:35 - Maciej Deling)
opinie [0]
14 marca w Rumi odbył się V Turniej Klasyfikacyjny Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym. Kilkudziesięciu zawodników rywalizuje w pięci kategoriach.
Turniej dla najlepszych w Gminie Puck
Turniej dla najlepszych w Gminie Puck
(17 marca 2009 19:56 - Maciej Deling)
opinie [0]
15 marca 2009 odbył się w puckiej hali MOKSiR-u turniej, a właściwie turnieje "TOP-12M", "TOP-10K" oraz "TOP-8MŁ". W zawodach wzięli udział najlepsi tenisiści i tenisistki z Gminy Puck.
"Dwie  Rakiety" w Goręczynie
"Dwie Rakiety" w Goręczynie
(17 marca 2009 09:08 - Maciej Deling)
opinie [0]
W dniu 13 marca 2009 roku w hali sportowej w Goręczynie odbył się VIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatów Województwa Pomorskiego "Dwie Rakiety". .
Alojzy Golla tryumfuje w XI turnieju
(15 marca 2009 18:27 - Maciej Deling)
opinie [0]
11 marca odbył się w sali Zespołu Szkół w Starzynie XI turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej. Spośród 23 uczestników najlepszy okazał się Alojzy Golla z Rejsu Władysławowo.
Dawid Klein wygrywa w szkolnym turnieju
Dawid Klein wygrywa w szkolnym turnieju
(12 marca 2009 20:24 - Maciej Deling)
opinie [0]
W poniedziałek 9 marca 2009 roku o godzinie 9.00 w klubie uczniowskim Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie został rozegrany turniej finałowy w Tenisie Stołowym.
Bardzo dobry start Mateusza Giełażyna
Bardzo dobry start Mateusza Giełażyna
(09 marca 2009 14:31 - Maciej Deling)
opinie [0]
Dnia 8 marca 2009 r. w hali MRKS Gdańsk odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików.
VII turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck
(02 marca 2009 22:04 - Maciej Deling)
opinie [22]
1 marca odbył się VII turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck. Po raz kolejny zwycięzcą został Krzysztof Szwemin.
IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. J.Lisieckiego
IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. J.Lisieckiego
(02 marca 2009 21:50 - Maciej Deling)
opinie [0]
Przez dwa dni (28 lutego i 1 marca) Nowa Wieś Lęborska żyła tenisem stołowym. .
ŻTS STS Nowy Dwór Gdański - GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 9:1
(01 marca 2009 18:25 - Maciej Deling)
opinie [0]
W zaległym spotkaniu XV kolejki I ligi tenisa stołowego mężczyzn grupy północnej ŻTS STS Nowy Dwór Gdański pokonał GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 9:1. .
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.11

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel