(26 lutego 2007 18:44 - Dariusz Marzejon)
W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich 'Cetniewo' we Władysławowie, zorganizowany został I Memoriał Zenka Jakubowskiego w tenisie stołowym. Była to inicjatywa kolegów zmarłego, sympatyków tej dyscypliny oraz najbliższej rodziny.
Ostatni turniej Gminy Puck
(25 lutego 2007 23:46 - Arkadiusz Pieper)
opinie [3]
Siódmy i ostatni turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck przeprowadzony został w dniu 25 lutego 2007 r. przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 45 uczestników.
Memoriał Zenka Jakubowskiego
(22 lutego 2007 09:00 - Janusz Nowicki)
opinie [8]
Pod koniec lutego minie rok od śmierci Zenona Jakubowskiego, tenisisty z Władysławowa. Ten wielki miłośnik ping-ponga zmarł przy stole tenisowym, podczas rozgrywek turnieju oldbojów w Starzynie.
I Turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego w Cetniewie
(18 lutego 2007 20:21 - Maciej Deling)
opinie [6]
Dzisiaj w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich 'Cetniewo' we Władysławowie odbył się I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Władysławowa. Turniej ten jest niejako kontynuacją turniejów powiatowych, które odbywały się w poprzednich latach w Gminie Puck.
Zaproszenie na turniej w Cetniewie
(16 lutego 2007 09:39 - Maciej Deling)
opinie [0]
18 lutego dzięki uprzejmości dyrektora Ośrodka Przygotowań Olimpijskiego 'Cetniewo' we Władysławowie Cezarego Busiłło rozpocznie się otwarty powiatowy cykl turniejów tenisa stołowego. Patronat nad imprezą objął burmistrz Władysławowa Adam Drzeżdżon, a organizacją imprezy zajął się nasz serwis wraz z największymi sympatykami tego sportu.
III turniej szkół podstawowych i gminazjalnych
(13 lutego 2007 11:41 - Arkadiusz Pieper)
opinie [9]
III Turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Puck przeprowadzony został w dniu 7 lutego 2007 r. w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 62 uczestników.
Oldboye - IX turniej
(13 lutego 2007 11:32 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
IX Turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy ziemi Puckiej przeprowadzony został w dniu 7 lutego 2007 r. w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 23 zawodników.
IV  Edycja Helskiej Ligi Tenisa Stołowego
IV Edycja Helskiej Ligi Tenisa Stołowego
(12 lutego 2007 11:20 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W Miejskiej Hali Sportowo –Widowiskowej w Helu odbywa się IV Edycja Helskiej Ligi Tenisa Stołowego, przez cały czas aż do maja można spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Rozgrywki odbywają się w każdą niedziele od 12.
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
(12 lutego 2007 11:00 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W dniu 11 lutego 2006 r. w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.
Alicja Szopa najlepsza!
(07 lutego 2007 10:38 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
IV turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego kobiet Gminy Puck przeprowadzony został w dniu 6 lutego 2007 r. w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 13 zawodniczek.
(04 lutego 2007 21:19 - Arkadiusz Pieper)
opinie [1]
11 lutego 2007 r. w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbędzie się Otwart Turniej Tenisa Stołowego.
Oldboye - ósme podejście
(02 lutego 2007 10:41 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
VIII Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej przeprowadzony został w dniu 31 stycznia 2007 r. w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w gminie Puck z udziałem 23 zawodników.
Jakub Degórski z Redy z medalem Mistrzostw Polski
(02 lutego 2007 10:33 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Świetną postawą wykazał się młody Jakub Degórski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie w turnieju tenisowym o Mistrzostwo Polski w kategorii skrzatów, który odbył się w dniach 22.01 - 28.
Kolejny turniej TOP 10
(01 lutego 2007 14:46 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Rozegrany został kolejny turniej jastarnieńskiej ligi tenisa stołowego - TOP 10. To już po raz ósmy tenisiści stołowi z Jastarni spotkali się w sali Szkoły Podstawowej rywalizując o tytuł najlepszego zawodnika tej dyscypliny sportu.