styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec sierpień październik listopad grudzień

Wydarzenia : marzec 2006

Niezły debel
(28 marca 2006 22:32 - Maciej Deling)
opinie [0]
26 marca rozegrano Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach deblowych kobiet i mężczyzn. Turniej mężczyzn z udziałem 16 parprzeprowadzony został systemem „do dwóch przegranych”.
Trzecie miejsce strażaków
(27 marca 2006 01:58 - DaBi)
opinie [0]
W dniach 23 i 24 marca odbyły się wojewódzkie mistrzostwa Straży Pożarnej w tenisie stołowym .W zawodach wystartowało 8 drużyn.
Młodzieżowy tenis w Gminie Puck
(22 marca 2006 23:40 - Maciej Deling)
opinie [0]
9 marca w hali sportowej w Pucku przeprowadzony został IV Turnieju Klasyfikacyjny w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych GMINY PUCK. Turniej zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
TOP 12 Mężczyzn i TOP 8 Kobiet
(17 marca 2006 23:11 - DaBi)
opinie [0]
W piątek 17 marca odbył się "TOP - 12" mężczyzn i "TOP - 8" kobiet w tenisie stołowym (Gmina Puck) oraz zostały podsumowane turnieje kwalifikacyjne w kategorii mężczyzn. Zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.
Samorządowe mistrzostwa w tenisie
(17 marca 2006 11:55 - Maciej Deling)
opinie [1]
W dniu 15 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie z udziałem 5 reprezentacji rozegrano II Samorządowe Mistrzostwa Powiatu Puckiego w tenisie stołowym o puchar Starosty. Każda reprezentacja zgodnie z regulaminem wystąpiła w składzie 3 osobowym w tym obowiązkowo kobieta.
Turniej tenisa dla pierwszaków
(15 marca 2006 21:49 - Maciej Deling)
opinie [1]
Dnia 9 marca w Zespole Szkół Nr 1 we Władysławowie został rozegrany turniej tenisa stołowego klas pierwszych gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 7 zawodników, którzy przechodząc przez eliminacje rozgrywane od IX 2005 do I 2006 zakwalifikowali się do ostatniego finałowego turnieju tenisa stołowego.
Wyniki oldbojów
(09 marca 2006 13:43 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Wyniki jedenastego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii Oldboy ziemi puckiej na sezon 2005/06. Turniej przeprowadzony został 8 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Podsumowanie Turniejów Tenisa
(07 marca 2006 16:08 - treft)
opinie [4]
W ostatnią niedziele odbył sie ostatni juz turniej klasyfikacyjny tenisa stolowego gminy puck. Zwyciężył Stanisław Poppel przed Krzysztofem Szweminem i Hieronimem Korhals.
Zwycięstwo Alicji Szopy
(06 marca 2006 10:04 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Alicja Szopa zwyciężyła w ostatnim turnieju klasyfikacyjnym tenisa stołowego gminy Puck. W ten sposób postawiła kropkę nad przysłowiowym ''i" wygrywając całą gminną ligę.
Powtórzony turniej oldbojów
(02 marca 2006 18:45 - Maciej Deling)
opinie [0]
W dniu 1 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie powtórzono przerwany w ubiegłym tygodniu turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii oldbojów. Przypomnijmy, że powodem przerwania zawodów była niespodziewana śmierć jednego z uczestników - Zenona Jakubowskiego.