Wydarzenia : wrzesień 2011

Dziewczęta z GOSRiT Luzino w finale krajowym Turnieju Orlika
(29 września 2011 16:53 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W środę, 28 września na obiektach sportowych w Kwidzynie odbyły się wojewódzkie eliminacje Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska..
Ciężka dola debiutanta
(28 września 2011 12:30 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Ze zmiennym szczęściem grają młodzi piłkarze KS Olivia w rundzie jesiennej ich debiutanckiego sezonu w Pomorskiej Lidze Juniorów Młodszych..
Luzinianki bezkonkurencyjne w eliminacjach Turnieju Orlika
(28 września 2011 11:49 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 26 września dziewczęta reprezentujące GOSRiT Luzino rocznik 1998/99 nie dały szans rywalkom w turnieju eliminacyjnym Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, który odbył się w Rumi..
Checz Gdynia - GOSRiT Luzino 3:2
(28 września 2011 11:44 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W niedzielę 25 września drużyna dziewcząt GOSRiT Luzino rozegrała swój pierwszy mecz wyjazdowy III ligi w tym sezonie. Podopieczne Tomasza Myszewskiego zagrały z rezerwami TKKF Checz Gdynia.
Ligowe potyczki Sztormówek z Gdyni
(27 września 2011 15:20 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Wyniki spotkań drużyn Sztormu Gdynia z ostatnich kolejek ligowych..
Remis GOSRiT 2000 z Liderem z Dębogórza
(26 września 2011 16:03 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W sobotę 24 września młodzi zawodnicy GOSRiT 2000 Luzino udali się do Dębogórza, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Liderem..
GOSRiT 95/96 Luzino - KS Chwaszczyno 5:1
(26 września 2011 15:24 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W sobotę 25 września w 6 kolejce Klasy Junior B, drużyna GOSRiT 95/96 Luzino pokonała na własnym boisku KS Chwaszczyno 5:1..
Bardzo dobry początek sezonu dla KTS-K Lew Lębork
(26 września 2011 15:04 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W trzech ligowych kolejkach, w których do tej pory grał KTS-K Lew Lębork, zespół zgromadził 6 punktów..
IV kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej
(26 września 2011 14:31 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W niedzielę 25 września, w najciekawszym meczu IV jesiennej kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej doszło do spotkania lidera rozgrywek - Luzina z wiceliderem - Zelewem..
Pogoń Lębork - Murkam Przodkowo 1:2
(26 września 2011 14:19 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
O pierwszej połowie meczu Pogoni z Murkamem można napisać tylko tyle, że się odbyła. Za to po przerwie gole były, i to aż trzy.
Słabszy weekend luzińskich piłkarzy
(20 września 2011 13:27 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Ostatni weekend nie był zbyt udany dla luzińskich piłkarzy, którzy wygrali w nim tylko jedno spotkanie..
KP Starogard Gdański - Pogoń Lębork 3:2
(19 września 2011 16:54 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Pogoń zaczęła mecz obiecująco i przez długie minuty pierwszej, a nawet na początku drugiej połowy sprawiała niezłe wrażenie. Już w 5 minucie Kacper Markowski strzelił swojego pierwszego gola w sezonie, a do przerwy Pogoń stworzyła jeszcze kilka dobrych okazji do podwyższenia prowadzenia.
Niespodziewana porażka Luzina z Kochanowem
(19 września 2011 11:17 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W niedzielę 18 września odbyła się III jesienna kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Największą niespodzianką było zwycięstwo drużyny Kochanowo nad liderem rozgrywek - Luzinem aż 7:3.
Sportowa środa ligowców z Luzina
(15 września 2011 15:47 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W minioną środę 14 września zespoły ligowe z gminy Luzino wybiegły na boiska..
Eliminacje w Jastarni do Turnieju Orlika o Puchar Premiera
(13 września 2011 14:39 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 9 września boisko Orlik 2012 w Jastarni było areną zmagań w II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rywalizowali chłopcy urodzeni w roku 1998 i młodsi.
II kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej
(13 września 2011 14:06 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W niedzielę 11 września odbyła się II kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. W rozgrywkach organizowanych przez Witolda Dąbrowskiego z GOSRiT Luzino nadal na czele znajduje się Luzino, które w tej kolejce pokonało Barłomino 7:2.