Wydarzenia : październik 2010

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej
(28 października 2010 10:36 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 26 października o godz. 10:00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Starzynie, został zorganizowany przez Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku Półfinał XXXIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.
Futsalowe derby dla Auto Compleksu
(28 października 2010 08:03 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Pierwszoligowa drużyna Auto Complex Przodkowo pokonała na własnej hali zespół gdańskich akademików 6:3. Kolejne spotkanie przodkowianie rozegrają w Katowicach z tamtejszym AZS-em.
Juniorzy Pogoni nie zwalniają tempa
(26 października 2010 12:52 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Kolejny tydzień i po raz kolejny wyśmienita postawa juniorów Pogoni Lębork, którzy tym razem nie stracili ani jednego meczu..
Pogoń Lębork - Piast Człuchów 0:0
(26 października 2010 12:36 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Sobotni, niespodziewany remis Bytovii w Bruskowie otworzył Pogoni drogę, w przypadku zwycięstwa z Piastem, do fotela lidera. Tak się nie stało, choć goście w drugiej połowie niemal przez pół godziny grali w osłabieniu.
Relacja z meczu UKS "Jedynka" Reda - GOSRiT el professional Luzino
(25 października 2010 15:25 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Od początku rozgrywek wszyscy zdawali sobie sprawę, że naszym największym mankamentem będzie brak ogrania. Widać to było w meczach z Bałtykiem czy też z Gryfem Wejherowo.
Diament Trzebielino - Chrobry Charbrowo 0:1
(25 października 2010 15:24 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo zanotowali piłkarze V ligowego Chrobrego Charbrowo, którzy pokonali w Trzebielinie miejscowy Diament 1:0..
Wyszecino i Kębłowo na czele Luzińskiej Ligi Sołeckiej
(25 października 2010 15:16 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W ubiegłą niedzielę 24 października odbyła się przedostatnia kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej..
Udany wyjazd Luzina do Chojnic
(25 października 2010 15:09 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Juniorzy GOSRiT Luzino przerwali zwycięską passę trzech zwycięstw z rzędu Chojniczanki Chojnice i wywieźli z ciężkiego terenu 3 punkty..
Orkan nie złamał Dębu
(25 października 2010 14:39 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zdziesiątkowany kontuzjami Orkan Rumia SSA uległ w Dębnie 0:1. Duży wpływ na przebieg wydarzeń na boisku miała kontrowersyjna czerwona kartka w 60 minucie, którą otrzymał Bartłomiej Kowalczyk.
Turniej oldbojów o puchar posła Kazimierza Plocke
(25 października 2010 13:31 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
24 października na "Orliku" przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Gościcinie odbył się kolejny turniej oldbojów, czyli zawodników powyżej 35 lat, o puchar posła Kazimierza Plocke. W zawodach wystąpiły 4 drużyny: Bolszewo, Starzyno, Sychowo i Władysławowo.
Kębłowo najlepsze w gminie Luzino
(21 października 2010 16:21 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W poniedziałkowy poranek na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbyły się gminne eliminacje szkół wiejskich w halową piłkę nożną..
Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Piłce Halowej Szkół Wiejskich
(21 października 2010 13:34 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 20 października w Szkole Podstawowej w Bożympolu Wielkim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Wiejskich w Halowej Piłce Nożnej..
Zapraszamy na mecz futsalu Auto-Complex Przodkowo - AZS UG Gdańsk
(21 października 2010 13:11 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zapraszamy na mecz szóstej kolejki I Ligi Futsalu pomiędzy zespołami Auto-Complex Przodkowo i AZS Uniwersytet Gdański, który odbędzie się w niedzielę, 24 października o godz. 16:00 w hali sportowej w Przodkowie.
Słaba kolejka juniorów Pogoni
(19 października 2010 14:43 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Juniorzy Pogoni Lębork nie popisali się w tej kolejce czego efektem było tylko jedno zwycięstwo..
Puchar Polski: Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 3:1
(19 października 2010 14:37 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W pierwszej połowie Anioły przeważały i trzy razy po stałych fragmentach były blisko gola dla gości..
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 1:3
(19 października 2010 14:32 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Trzeci ligowy pojedynek powiatowych rywali przyniósł Pogoni pierwszą wygraną z Aniołami..