Wydarzenia : październik 2007

Cracovia - Arka Gdynia 0:1 w PP
(31 października 2007 20:04 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Arka Gdynia awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski po dzisiejszej wygranej nad Cracovią 1:0 (0:0). Jedyną bramkę w meczu strzelił w 66 min Wachowicz.
Mistrzostwa powiatu wejherowskiego w halówce
(31 października 2007 11:16 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W dniu 24 października 2007r. w Hali Sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich.
Jaka zima dla Arki Gdynia
(30 października 2007 22:23 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Runda jesienna dobiega końca. Zawodnicy Arki niebawem udadzą się na długie urlopy i wrócą do Gdyni dopiero 7 stycznia.
Gryf 95 Słupsk - Orlęta Półwysep Reda 2:0
(30 października 2007 15:15 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Wyjazd drużyny Orląt Półwyspu Reda do Słupska do drużyny Gryfa będącej w środku tabeli i mającej po trzynastu kolejkach o jeden punkt mniej od redzkiej drużyny, ale więcej strzelonych i wpuszczonych bramek miał pokazać która z drużyn po 14 kolejkach zajmować będzie wyższą pozycję w tabeli. Mimo że mecz był wyrównany , było dużo sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony boiska, to zwycięstwo odnieśli słupszczanie.
Zgłoś się do kartuskiej halówki
(30 października 2007 15:03 - Janusz Nowicki)
opinie [1]
Rozpoczęły się przygotowania do XVIII edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Spotkanie organizacyjne z kierownikami drużyn chcących wziąć udział w kartuskiej halówce odbędzie się 31 października o godz.
Runda jesienna klasy młodzieżowej Gminy Puck
(29 października 2007 13:19 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Zakończyła się runda jesienna klasy młodzieżowej Gminy Puck. Przedstawiamy komplet wyników oraz klasyfikacje końcową.
Pogoń Lębork - Dąb Kusowo 1:0
(29 października 2007 12:08 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Wymęczonym zwycięstwem 1-0 zakończył się pojedynek Pogoni Lębork z Dębem Kusowo. Licznie zebrana publiczność w chłodną i wietrzną pogodę nie zobaczyła pięknego widowiska.
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:2
(29 października 2007 11:58 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Nie w pełni udała się Biało-Zielonym wyprawa do Stalowej Woli. Mimo prowadzenia do przerwy, Lechia podzieliła się punktami ze Stalą.
Lechia II Gdańsk - Murkam Przodkowo 4:0
(29 października 2007 11:55 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Po trzech porażkach z rzędu piłkarze rezerw Lechii Gdańsk odnieśli wreszcie przekonujące zwycięstwo nad Huraganem Przodkowo 4:0 (0:0).
Po bezbramkowej pierwszej połowie, tuż po przerwie Biało-Zielonych na prowadzenie wyprowadził Marcin Pietrowski.
Turniej piłkarski o puchar dyrektora gimnazjum w Mostach
(29 października 2007 11:03 - Arkadiusz Pieper)
opinie [1]
Dnia 26 października, odbył się halowy turniej piłkarski o puchar dyrektora gimnazjum w Mostach. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.
Zenit Łęczyce - KS Chwaszczyno 2:3
(29 października 2007 10:38 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Kolejnej porażki na własnym stadionie doznali zawodnicy Zenitu Europlastik Eurocast Łęczyce przegrywając z drużyną KS Chwaszczyno 3:2 wygrywając do przerwy 2:1.
Spotkanie lepiej zaczęli goście , którzy w 20 minucie objęli prowadzenie i po zamieszaniu w polu karnym Wenty objęli prowadzenie .
Cartusia - Kujawiak Włocławek 1:1
(28 października 2007 22:05 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Cartusia Kartuzy zremisowała na własnym stadionie z Kujawiakiem Włocławek 1:1 (0:1). Bramkę dla kartuzjan zdobył w 52 min Arkadiusz Kordyl.
Orkan Gdynia - Orzeł Choczewo 0:1 (0:0)
(28 października 2007 12:08 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Pierwsza połowa bardzo wyrównana, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, oba zespoły próbowały zaskoczyć bramkarzy strzałami z dystansu, lecz były one niecelne, bądź zbyt słabe.
W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, aż do momentu objęcia przez gości prowadzenia.
MKS Władysławowo - Wietcisa Skarszewy 5-1
(28 października 2007 10:43 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnego badania sił. Pierwszą groźną akcję przeprowadza Mateusz Meyer w 10 min meczu, lecz w dogodnej pozycji zwleka z oddaniem strzału na bramkę.
Orkan Rumia - Orzeł Trąbki Wlk. 2:1
(28 października 2007 09:41 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Piłkarze rumskiego Orkana pokonali Orła Trąbki Wielkie 2:1 i dzięki korzystnym rezultatom na innych boiskach awansowali na drugą pozycję w tabeli.
Mecz dla rumian zaczął się niefortunnie.
TKP Tczew - Bałtyk Gdynia 0:4
(28 października 2007 09:33 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Na boisku w Tczewie Bałtyk Gdynia pokonał TKP 4:0 (1:0). Bramki zdobywali: Dariusz Kudyba (35), Marek Widzicki (65), Krzysztof Kuźmińczuk (80-karny) i Tomasz Stępień (87).