Wydarzenia : październik 2006

Grunke Somonino - Eko-Prod Szemud 2:0
(31 października 2006 10:24 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Czarna seria piłkarzy Eko-Prod Szemud trwa. W ostatnich sześciu meczach - jeden punkt i nie widać szans, żeby w tej rundzie konto punktowe się powiększyło.
Zwycięska Norda
(30 października 2006 21:29 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
W 11 kolejce Norda Karwia pokonała na wyjeździe KS Rozłazino 3:2. Po dwóch ostatnich porażkach Norda odniosła ważne zwycięstwo.
Zapisy do puckiej halówki
(30 października 2006 18:08 - Janusz Nowicki)
opinie [1]
Rozpoczęcie Halowej Ligi Piłki Nożnej w Pucku nastąpi w środę, 6 grudnia o godz. 19.
Stolem Gniewino - Sokół Bożepole 0:0
(29 października 2006 17:25 - Janusz Nowicki)
opinie [1]
Mecz w Gniewinie nie obfitował w fajerwerki techniczne, udanych akcji było jak na lekarstwo. Nie powinien więc nikogo dziwić bezbramkowy remis jakim to spotkanie się zakończyło.
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce 2:0
(28 października 2006 22:26 - Janusz Nowicki)
opinie [3]
Za stroną kibiców MKS Władysławowo zamieszczamy relację minutową z dzisiejszego meczu z Zenitem Łęczyce..
Wierzyca Starogard - Gryf Wejherowo 1:0
(28 października 2006 18:28 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Gryf Wejherowo przegrał w wyjazdowym spotkaniu z siedemnastą w tabeli Wierzycą Starogard Gdański 0:1 do przerwy remisując 0:0. .
Gowino pierwszym mistrzem
(27 października 2006 14:27 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Pierwszy sezon w historii rozgrywek zakończyli piłkarze ligi sołeckiej gminy Wejherowo. Zwycięzcą okazała się drużyna Gowina, która wcześniej występowała w lidze TKKF Wejherowo pod nazwą 'Junak'.
Gryf II Wejherowo - Larix Kostkowo 4:0
(25 października 2006 19:29 - Janusz Nowicki)
opinie [2]
Gryf II Wejherowo w zaległym meczu 8 kolejki spotkań B-klasy pewnie pokonał na własnym obiekcie Larix Kostkowo 4:0 (1:0).
Po tym zwycięstwie podopieczni Damiana Marmułowskiego awansowali na drugą pozycję w tabeli.
Jantar Swarzewo - Norda Karwia 3:2
(24 października 2006 20:17 - Janusz Nowicki)
opinie [5]
Jantar Swarzewo pokonał Nordę Karwia w sparingowym meczu 3:2 (3:2). Mecz był rozgrywany 2x30 min i obie drużyny grały po 9 zawodników.
Początek już zrobiony
(23 października 2006 16:40 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
W gminie Szemud rozpoczął się już sezon halowej piłki nożnej. W niedzielę rozegrano pierwszy otwarty turniej o puchar Wójta Gminy Szemud.
Halówka w gminie Szemud
(23 października 2006 15:07 - Janusz Nowicki)
opinie [2]
Ruszają rozgrywki halowej ligi piłki nożnej gminy Szemud sezonu 2006/7. Do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn.
Sokół Bożepole - Polonia Gdańsk 2:0
(23 października 2006 10:49 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
W pierwszych minutach gra toczyła się głównie w środku boiska. Sporadyczne ataki gości nie sprawiały obrońcom Sokoła Bożepole zbyt wielu problemów, natomiast pod bramką Polonii było z minuty na minutę coraz ciekawiej.
Błyskawica Reda Rekowo - MKS Władysławowo 2:2
(22 października 2006 20:05 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Relacja minutowa ze strony kibiców MKS Władysławowo.
2’ szybka kontra Błyskawicy zakończona strzałem obok bramki,
7’ strzela napastnik gospodarzy, nad bramką,
8’ 0-1 Tomasz Grapp strzela zza pola karnego, obrońca Błyskawicy odbija piłkę ręką w polu karnym.
MKS II Władysławowo - Larix Kostkowo 1:0
(22 października 2006 12:04 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Mecz rozpoczął się od obustronnego sprawdzenia kart. Efektem tego było oglądanie spotkania z trybun przez kilku 'zawodników' gości.
Gryf Wejherowo - Jantar Ustka 2:0
(21 października 2006 17:56 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Gryf Wejherowo pokonał na własnym obiekcie ostatni w tabeli Jantar Ustka 2:0 (0:0). Bramki dla żółto-czarnych zdobyli Jacek Kaszubowski (po podaniu wszedł z piłką w pole karne i strzałem z lewej nogi zdobył bramkę, bramkarz gości mógł obronić strzał, jednak piłka wypadła mu z rąk).
Nörda Karwia - Gryf II Wejherowo 0:1
(17 października 2006 11:32 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Drugiej z rzędu porażki doznała Nörda Karwia. Tym razem boisko w Starzynie zwycięsko opuszczała drużyna rezerw Gryfa Wejherowo.