(27 października 2005 08:28 - Janusz Nowicki)
 Pomorski Związek Piłki Nożnej sporządził aneks do regulaminu rozgrywek klasy A i B.

1.
Gol co 6 minut
(25 października 2005 - Dariusz Marzejon)
opinie [5]
Nikt nie spodziewał się, że w meczu Klif Chłapowo - Sprzęgło Wejherowo padnie aż tyle goli. W spotkaniu tym strzelono 14 bramek, na nieszczęście dla przyjezdnych wszystkie wpadły do ich bramki.
Czarna passa Kaszub, Start tylko remis
(23 października 2005 - Maciej Deling)
opinie [3]
Start Mrzezino po ostatniej porażce z Bałtykiem Gdynia chciał koniecznie zdobyć komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z Orlętami Reda. W tabeli IV ligi te dwa zespoły dzieli sporo.
MKS pnie się do góry
(22 października 2005 - Maciej Deling)
opinie [1]
W spotkaniu MKS Władysławowo - Pidrina Gdynia faworytem byli gospodarze, i to nie tylko ze względu na atut własnego boiska. W poprzednich swoich meczach przyjezdni zdołali wygrać tylko jedno spotkanie przegrywając aż sześć.
Kostkowo pierwsze ... Puck ostatni
opinie [5]
W piątek w Mostach odbył się kolejny już turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn z 7 gimnazjów.
Start jeszcze "na podium"
(18 października 2005 - Arkadiusz Pieper)
opinie [9]
W ostatnią niedzielę w meczu na szczycie Start Mrzezino podejmował na własnym boisku zespół Bałtyku Gdynia. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, z lekką przewagą mrzezinian, którzy w tej części mieli dwie bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramki.
Zatoka II lepsza niż Zatoka I?
(16 października 2005 - bobo)
opinie [8]
W dzisiejszym dniu rezerwy Zatoki Puck, grające w B klasie, podejmowały drużynę KS Strzebielino Morskie. Pierwszą bramkę strzelili goście, ale długo nie cieszyli się prowadzeniem.
Remisowe derby
(15 października 2005 - Maciej Deling)
opinie [0]
W kolejnych "małych derbach" Zatoka Puck zremisowała bezbramkowo z zespołem MKS Władysławowo. Spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn nie było, zdaniem kibiców, emocjonującym widowiskiem.
Przełożone dwie kolejki
(14 października 2005 15:12 - Janusz Nowicki)
opinie [0]

Wydział Gier i Ewidencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi podjął decyzję o przełożeniu dwóch kolejek rozgrywkowych IV ligi z rundy wiosennej na listopad 2005 r.

Termin 18 ma zostać rozegrany 12/13.

Ciągle na czele
(10 października 2005 - Maciej Deling)
opinie [9]
Start Mrzezino, obecnie nasz najwyżej notowany zespół piłkarski, wygrał kolejny mecz. Tym razem pokonał w Tczewie tamtejszą Wisłę 4:0 (1:0).
Riposta z Wierzchucina
(07 października 2005 - Janusz Nowicki)
opinie [5]
Przedstawiamy odpowiedź kibica Almaresu Wierzchucino w sprawie artykułu o przerwanym meczu z Klifem Chłapowo. Kilka słów od redakcji, tak jak poprzednio, na samym końcu.
Postrach B klasy?
(06 października 2005 - Dariusz Marzejon)
opinie [2]
Podczas ostatniej kolejki B-klasy jeden z meczów został przerwany przez sędziego już w 75 minucie. Powodem niedokończenia spotkania była agresywna postawa zawodników miejscowej drużyny wobec arbitra oraz zespołu gości.
Wyniki pucharowe
(05 października 2005 18:19 - Janusz Nowicki)

opinie [4]
Puchary rządzą się swoimi prawami to jest wiadome "od zawsze". Poniekąd wynika to z faktu, że drużyny z niższych klas nie bardzo chcą brać w nich udział ze względu na wysokie koszty.
Start liderem IV ligi!
(03 października 2005 - Janusz Nowicki)
opinie [11]
Start Mrzezino został liderem IV ligi, po wygranym meczu z Pomezanią Malbork. Tyle samo punktów w tabeli ma Bałtyk Gdynia, ale Start ma więcej strzelonych bramek.
MKS Władysławowo - KSB Wrocław 13:8
(02 października 2005 22:29 - Janusz Nowicki)
opinie [0]

Bejsboliści MKS Władysławowo wygrali wczoraj dodatkowy mecz ligowy z KSB Wrocław 13:8. Nasi zawodnicy wywalczyli tym samym możliwość gry w pierwszej lidze.