START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  Ostatnie opinie

::  Wybierz miesiąc


..................2017..................
marzec

..................2016..................
luty

..................2015..................
styczeń luty marzec kwiecień

..................2014..................
styczeń luty kwiecień maj czerwiec wrzesień październik listopad grudzień

..................2013..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2012..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2011..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2010..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2009..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2008..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2007..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2006..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2005..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2004..................
styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

..................2003..................
marzec kwiecień czerwiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień


Wydarzenia : grudzień 2003
 
Podział rozgrywek
(31 grudnia 2003 12:29 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Po rozegraniu pierwszej rundy piłkarskiej ligi halowej gminy Puck nastąpił podział na dwie grupy rozgrywkowe.
Pierwsza grupa 8 zespołów (I liga), oraz druga grupa 5 zespołów (II liga).
Tomasz Unton w Kaszubach!
(28 grudnia 2003 13:24 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w czwartoligowych Kaszubach Połchowo zagrać ma znany na Wybrzeżu Tomasz Unton. Ten zawodnik grający do niedawna w wyższych ligach, ostatnimi czasy pomagał A-klasowej Iskrze Szemud.
Big Mapei liderem
(23 grudnia 2003 15:59 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Wyniki IX rundy puckiej ligi halowej: Młode Orły - Błyskawica Rekowo 2:0, Rekowo Reda - Asy 2:1, Skojan - Błyskawica 2:0, Młode Orły - Rekowo Reda 1:2.
Tabela
1.
Kopią na hali
(21 grudnia 2003 19:13 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Ostatnie wyniki halowej ligi piłkarskiej gminy Puck: STARZYNO III - ŁEBCZ 3:1, SWARZEWO - DOMATOWO I 0:3, MIEROSZYNO - DOMATÓWKO 5:0, ŁEBCZ - WERBLINIA 3:4, DOMATÓWKO - SWARZEWO 3:0, MIEROSZYNO - ŁEBCZANKA II 2:2, DOMATÓWKO - STRZELNO 1:3, STARZYNO III - STARZYNO I 2:8, STARZYNO IV - STARZYNO II 1:10, STRZELNO - ŁEBCZANKA I 4:3, ŁEBCZANKA II - STARZYNO IV 2:3, STARZYNO I - SWARZEWO 3:0, DOMATÓWKO - STARZYNO I 0:6, SWARZEWO - WERBLINIA 0:3, STARZYNO I - ŁEBCZ 5:1, WERBLINIA - DOMATÓWKO 7:0, ŁEBCZ - STARZYNO II 0:4, DOMATOWO II - SWARZEWO 3:0, STARZYNO II - STARZYNO III 4:7, WERBLINIA - MIEROSZYNO 5:0, STARZYNO II - DOMATÓWKO 9:1, MIEROSZYNO - DOMATOWO II 3:4, STRZELNO - DOMATOWO I 6:9, DOMATOWO I - ŁEBCZANKA I 3:4, STARZYNO IV - STARZYNO III 4:2, DOMATOWO II - STRZELNO 2:6, ŁEBCZANKA I - ŁEBCZANKA II 9:2, DOMATOWO I - MIEROSZYNO 3:5, ŁEBCZANKA II - STRZELNO 1:9, ŁEBCZANKA I - STARZYNO IV 3:3.
T A B E L A
  • 1.
Pucka halówka po raz szósty
(17 grudnia 2003 18:51 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Wyniki VI kolejki halowej ligi piłki nożnej w Pucku: Rekowo Reda - Skojan Żelistrzewo 2:2, Nörda Karwia - Schliesse Technik 2:3, Kaszuby II Połchowo - Skojan 2:1, Rekowo - Schliesse 1:0, Nörda - Kaszuby II 3:4, Skojan - Schliesse 2:2, Rekowo - Nörda 5:2.
Wyniki VII kolejki: Młode Orły - Mechowo 1:1, Kompleks - Sezamek 1:3, Młode Orły - Asy 2:0, Sezamek - Big Mapei 2:8, Kompleks - Mechowo 1:2, Big Mapei - Asy 4:0, Holender Władysławowo - Błyskawica Rekowo 2:4, Ajax Leśniewo - Młodzi Gniewni 1:8, Tent - Holender 2:1, Big Mapei - Błyskawica 4:1, Holender - Młodzi Gniewni 5:0, Ajax - Tent 1:5.
Najciekawszy turniej piłkarski roku
Najciekawszy turniej piłkarski roku
(17 grudnia 2003 - Maciej Deling)
opinie [7]
Do niecodziennego turnieju doszło w puckiej hali. Do walki o tytuł najlepszej halowej drużyny piłkarskiej stanęły dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych.
"Władek" najlepszy w halówce
"Władek" najlepszy w halówce
(16 grudnia 2003 - Maciej Deling)
opinie [12]
W puckiej hali 15 grudnia został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Spośród sześciu zespołów biorących udział w turnieju bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Nr 1 z Władysławowa.
"Noga" dla najmłodszych
"Noga" dla najmłodszych
(13 grudnia 2003 - Dariusz Marzejon)
opinie [1]
W hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych klas V i młodszych. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym.
Pucka halówka
(11 grudnia 2003 13:10 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Wyniki V kolejki halowej ligi piłki nożnej w Pucku: Sezamek - Tent 0:0, Asy - Młodzi Gniewni 1:10, Ajax Leśniewo - Sezamek 1:6, Tent - Błyskawica Rekowo 3:1, Ajax - Asy 1:1, Sezamek - Młodzi Gniewni 1:2, Błyskawica - Asy 1:0.
Najlepsi strzelcy: J.
Nasze archiwum
(10 grudnia 2003 17:41 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
NOWOŚĆ!!!
Dla zainteresowanych historią naszej piłki nożnej przygotowaliśmy archiwalne tabele rozgrywek najniższych klas - zakładka 'piłka nożna'. Obecnie trwają prace nad dokładaniem kolejnych tabel.
Wyniki halówki
(09 grudnia 2003 17:43 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Ostatnie wyniki puckiej halówki: Błyskawica Rekowo - Schliesse Technik 1:0, Ajax Leśniewo - Rekowo Reda 1:3, Nörda Karwia - Mechowo 1:3, Ajax - Schliesse 1:0, Nörda - Błyskawica 1:4, Rekowo Reda - Mechowo 2:1, Ajax - Błyskawica 1:5, Młode Orły - Skojan Żelistrzewo 4:0, Kompleks - Big Mapei 1:2, Kaszuby II Połchowo - Holender Władysławowo 1:4, Kompleks - Skojan 4:0, Młode Orły - Big Mapei 1:4, Kompleks - Kaszuby II 1:1, Big Mapei - Holender 5:1.
1.
Kolejne mecze gminnej halówki
Kolejne mecze gminnej halówki
(08 grudnia 2003 - Janusz Nowicki)
opinie [2]
Kolejne mecze rozegrali piłkarze w ramach halowej ligi gminy Puck.

Wyniki: STARZYNO IV - DOMATOWO II 0:2, WERBLINIA - DOMATOWO I 4:4, STARZYNO I - ŁEBCZANKA II 18:0, STARZYNO II - ŁEBCZANKA I 1:2, STARZYNO III - STRZELNO 4:2, ŁEBCZ - MIEROSZYNO 3:4, STRZELNO - WERBLINIA 2:8, STARZYNO I - DOMATOWO II 3:2, STARZYNO II - DOMATOWO I 1:5, DOMATOWO II - WERBLINIA 3:1, DOMATOWO I - STARZYNO I 2:4, ŁEBCZANKA II - STARZYNO II 0:8, ŁEBCZANKA I - WERBLINIA 3:1, STARZYNO III - ŁEBCZANKA II 5:2, ŁEBCZ - ŁEBCZANKA I 1:2, STARZYNO IV - WERBLINIA 2:7, ŁEBCZANKA I - STARZYNO III 2:4, SWARZEWO - STARZYNO IV 1:4, STRZELNO - ŁEBCZ 2:0, SWARZEWO - MIEROSZYNO 1:3.
Mikołajkowy turniej
Mikołajkowy turniej
(07 grudnia 2003 - Dariusz Marzejon)
opinie [2]
Na Mikołaja młodzicy Klif Chłapowo zrobili sobie prezent zdobywając trzecie miejsce w turnieju piłki nożnej halowej . Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym.
Pierwsza kolejka
(03 grudnia 2003 16:32 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Pierwsze kolejki rozegrali piłkarze z halowej ligi piłki nożnej w Pucku.
Wyniki: Młode Orły - Mean Machine 3:0 vo, Kompleks - Holender Władysławowo 0:4, Big Mapei - Kaszuby II Połchowo 1:1, Młode Orły - Holender 4:1, Big Mapei - Mechowo 1:1, Kompleks - Młode Orły 0:3, Kaszuby II - Mechowo 4:3, Rekowo Reda - Młodzi Gniewni 0:1, Sezamek - Asy 6:2, Rekowo Reda - Tent 2:3, Sezamek - Skojan 1:0, Tent - Młodzi Gniewni 2:0, Skojan - Asy 2:0.
Starzyno wygrywa
(02 grudnia 2003 18:09 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
W hali Zespołu Szkół w Starzynie rozpoczęły się rozgrywki halowej ligi piłki nożnej GMINY PUCK.
Rozegrane do tej pory mecze: Łebcz - Starzyno IV 6:2, Swarzewo - Starzyno II 3:8, Mieroszyno - Starzyno I 1:10, Łebczanka I - Domatowo II 2:7, Łebczanka II - Domatowo I 0:11, Mieroszyno - Starzyno III 4:3, Strzelno - Starzyno II 2:3, Starzyno III - Swarzewo 3:2, Starzyno II - Mieroszyno 2:2, Swarzewo - Łebcz 5:2, Starzyno I - Strzelno 10:1, Łebczanka I - Starzyno I 1:7, Domatowo I - Domatowo II 0:4, Domatowo II - Łebczanka I 7:2, Starzyno IV - Domatowo I 3:8.
Junior Cup w Pucku
Junior Cup w Pucku
(02 grudnia 2003 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
W sobotę, 29 listopada odbył się w hali sportowej MOKSiR w Pucku halowy turniej piłkarski rocznika 1993/94 - Junior Cup, zorganizowany przez UKS Handel Puck.
W turnieju wystąpiło 10 drużyn reprezentujących 5 klubów: Celtic Reda, Gedania Gdańsk, GKS Kowale, MKS Władysławowo i UKS Handel Puck.
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.51

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel