Wydarzenia : czerwiec 2011

Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce
(30 czerwca 2011 11:03 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 23 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce oraz Mistrzostwa LKS-u Ziemi Puckiej. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.
III Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty
(27 czerwca 2011 14:19 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Trzecie Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty przeprowadzone zostało w dniu 25 czerwca w Krokowej..
Zapraszamy do Jastrzębiej Góry na Jubileuszowy Bieg
(24 czerwca 2011 12:34 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Zapraszamy na Jubileuszowy Bieg z okazji 90-lecia Jastrzębiej Góry, który odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca. Wszyscy zawodnicy wystartują o godzinie 17:00 z Promenady Światowida w Jastrzębiej Górze.
VII Nocny Bieg Świętojański w Gdyni
(20 czerwca 2011 12:15 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
18 czerwca 2005 roku w Gdyni, Piotr Drwal z Ustki jako pierwszy przeciął linię mety I Nocnego Biegu Świętojańskiego, który na swoim starcie zgromadził 177 zawodników z całego kraju. Sześć lat później, dokładnie 18 czerwca 2011 roku Marcin Chabowski zwyciężył w siódmej edycji Nocnego Biegu Świętojańskiego, którą ukończyło 1077 biegaczy z Polski i Europy.
Udany start zawodników LKS Ziemi Puckiej w Mistrzostwach Polski LZS
(17 czerwca 2011 11:22 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych przeprowadzonych w Słubicach wynikiem 47,96 m tytuł mistrzowski w rzucie dyskiem wywalczył Marcin Darga z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. Ten sam zawodnik zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem 15,36 m.
Kolejne bardzo dobre wyniki lekkoatletów Ziemi Puckiej
(13 czerwca 2011 11:06 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 31 maja na stadionie w Pucku przeprowadzona została wojewódzka impreza lekkoatletyczna - Pomorski Dysk. Inaczej to Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z udziałem reprezentacji poszczególnych powiatów.
Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Lekkiej Atletyce
(10 czerwca 2011 10:11 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 23 czerwca na stadionie w Pucku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Lekkiej Atletyce. Uczestnicy będą rywalizować w biegach, skoku w dal, pchnięciu kulą, rzucie dyskiem i oszczepem oraz sztafecie mieszanej.
31 Międzynarodowy Półmaraton Gochów w Bytowie
(10 czerwca 2011 09:45 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W Bytowie odbył się 31 Międzynarodowy Półmaraton Gochów, który zgromadził rekordową liczbę 354 zawodników, w tym 8 z powiatu puckiego. Miejscem startu i mety był XIV-sto wieczny zamek.
Powiat wejherowski bezkonkurencyjny w zawodach lekkoatletycznych
(09 czerwca 2011 16:13 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Powiat wejherowski wygrał generalną klasyfikację Finału III Pomorskiej Olimpiady Lekkoatletycznej "Dysk Pomorski 2011", która została rozegrana 31 maja w Pucku. Kolejne miejsca na podium zajęły powiaty bytowski i kościerski.
II Żukowska Mila św. Norberta
(08 czerwca 2011 09:15 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 4 czerwca na placu przed Klasztorem Ponorbertańskim w Żukowie znów zmierzono się w biegu, by promować zdrowy tryb życia, region i Perłę Sakralną Pomorza - Klasztor Ponorbertański w Żukowie..
Mistrzostwa Województwa i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce
(07 czerwca 2011 15:50 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 5 czerwca na obiekcie sportowym w Połczynie przeprowadzone zostały V Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. Uczestnikami Mistrzostw mogli być wszyscy, którzy ukończyli 30 lat wśród kobiet oraz 35 lat wśród mężczyzn.
Puckie Nadzieje Lekkoatletyczne klas IV-tych
(06 czerwca 2011 13:32 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 2 czerwca w Pucku odbyły się zawody Nadzieje Lekkoatletyczne gdzie uczniowie klas IV ze szkół podstawowych powiatu puckiego rywalizowali w dyscyplinach lekkoatletycznych: biegach, skoku w dal i wzwyż i rzucie piłeczką palantową..
Kwietny Bieg 2011 w gminie Jastarnia
(06 czerwca 2011 11:46 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 31 maja po terenie gminy Jastarnia przebiegła sztafeta Kwietnego Biegu. Bieg jest upamiętnieniem Pierwszej Pielgrzymki bł.
Licealidada Powiatu Wejherowskiego w Lekkiej Atletyce
(06 czerwca 2011 10:34 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 2 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce..
II Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
(03 czerwca 2011 09:43 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
W dniu 28 maja przeprowadzone zostało II Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty. Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Kosakowo, miejsce biegów - sołectwo Mechelinki.
Gmina Luzino biega
(02 czerwca 2011 14:21 - Piotr Łukaszewski)
opinie [0]
Dnia 31 maja na boisku Szkoły Podstawowej im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie odbył się bieg finałowy kończący "Biegi po Zdrowie - wiosna 2011", w którym udział wzięło 456 startujących.