styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec wrzesień październik listopad grudzień

Wydarzenia : grudzień 2007

Wyniki Turnieju Gwiazdkowego o Puchar Prezesa GTK
(30 grudnia 2007 16:11 - Maciej Deling)
opinie [0]
Końcowe wyniki Turnieju Gwiazdkowego o Puchar Prezesa Gdyńskiego Towarzystwa Koszykówki: ..
Victoria Dębnica Kaszubska trzecia w Ostrołęce
(30 grudnia 2007 15:56 - Maciej Deling)
opinie [0]
Młode koszykarki MASZBUD VICTORII Dębnica Kaszubska zajęły trzecie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Ostrołęce. .
Dobre występy Kadr Pomorza na turnieju w Zilinie
(30 grudnia 2007 11:15 - Maciej Deling)
opinie [3]
Koszykarskie kadry województwa pomorskiego grają na turnieju w słowackim Zilinie..
Spartak Moskwa - Lotos PKO BP Gdynia 87:65
(21 grudnia 2007 11:58 - Maciej Deling)
opinie [0]
Nie było sensacji w Moskwie. Koszykarki Lotosu PKO BP przegrały z mistrzem Euroligi Spartakiem 65:87.
Gwiazdkowy turniej koszykówki we Władysławowie
(20 grudnia 2007 20:52 - Maciej Deling)
opinie [0]
We władysławowskiej "Jedynce" odbył się dzisiaj Gwiazdkowy Turniej Koszykówki chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalnych z Pucka ("Ogólniak"), Kłanina oraz gospodarze z Władysławowa.
II Mikołajkowy turniej NBA Rumi
(19 grudnia 2007 12:45 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
15 grudnia w Rumi odbył się II Mikołajkowy turniej NBA Rumi. Klasyfikację końcową ustalono na podstawie sumy punktów w dwóch turniejach.
AZS UWM Trójeczka Olsztyn - UKS MCH System Łęczyce 77:88
(17 grudnia 2007 15:41 - Arkadiusz Pieper)
opinie [1]
Dnia 2 grudnia 2007r. w SP 10 w Słupsku odbył się mecz pomiędzy AZS - UWM TRÓJECZKA OLSZTYN a UKS MCH System Łęczyce.
Lotos PKO BP Gdynia - Wisła Can-Pack Kraków 79:52!
(16 grudnia 2007 20:56 - Maciej Deling)
opinie [0]
To był nokaut! Koszykarki Lotosu PKO BP Gdynia rozbiły Wisłę Can-Pack Kraków 79:52 i są jedynym zespołem FGE, który nie przegrał spotkania.
To już drugie zwycięstwo wicemistrzyń Polski nad wiślaczkami.
Lotos PKO BP Gdynia - Gambrinus Brno 78:93
(14 grudnia 2007 10:21 - Maciej Deling)
opinie [0]
Gdyby nie feralna pierwsza kwarta, koszykarki Lotosu PKO BP z powodzeniem mogły nawiązać wyrównaną walkę z faworyzowanym Gambrinusem Brno. Niestety, pierwszą część gry rywalki wygrały 35:23 i do końca spotkania kontrolowały przebieg boiskowych wydarzeń.
Złoto Blizy Wladysławowo w Dębnicy
(12 grudnia 2007 20:42 - Maciej Deling)
opinie [0]
W niedzielę zakończył się II Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Koszykówki Młodziczek JANTAR-CUP 2007. Przez trzy dni koszykarki z sześciu zaprzyjaźnionych klubów mogły doskonalić swoje umiejętności techniczne i taktyczne.
TMK Pomorze Tczew - Jedynka Lębork 94:60
(10 grudnia 2007 12:23 - Maciej Deling)
opinie [0]
Wysokiej porażki doznały 9 grudnia w Tczewie koszykarki Jedynki Lębork w meczu I rundy play off kadetek z drużyną TMK Pomorze Tczew. Pierwsza kwatra na to nie wskazywała.
Bliza-Treppa Władysławowo - Siódemka Sopot 57:52
(09 grudnia 2007 16:43 - Maciej Deling)
opinie [0]
W meczu I rundy play off kadetek koszykarki Blizy Władysławowo podejmowały we własnej hali Siódemkę Sopot. Mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty, a ostatecznie górą były gospodynie skromnie wygrywając 57:52.
Cukierki Odra Brzeg - Lotos PKO BP Gdynia 48:78
(08 grudnia 2007 13:15 - Maciej Deling)
opinie [0]
Tylko w pierwszej kwarcie Cukierki Odra Brzeg stawiały skuteczny opór ekipie Lotos PKO BP Gdynia. W drugiej kwarcie dominacja gości nie podlegała już dyskusji.
Union Olimpija Ljubljana - Prokom Trefl Sopot 68:49
(07 grudnia 2007 08:09 - Maciej Deling)
opinie [0]
Przez prawie trzy kwarty koszykarze Prokomu Trefla prowadzili wyrównaną grę z Union Olimpiją, ale bardzo dobra gra tercetu Milic-Hukic-Dragic (razem 47 punktów) poprowadziła gospodarzy do trzeciego zwycięstwa we własnej hali. .
Kosit 2013 Koszyce - Lotos PKO BP Gdynia 79:77
(06 grudnia 2007 12:53 - Maciej Deling)
opinie [0]
Trzeciej porażki doznały w Koszycach koszykarki Lotos PKO BP Gdynia. Jeszcze na dwie minuty przed końcem prowadziły 77:73, dwie straty Dragoslavy Zakuli oraz celny rzut na cztery sekundy przed końcem meczu Janel McCarville dały zwycięstwo gospodynim 79:77 (23:20, 21:21, 22:20, 11:18).
Konkurs na trenera kadry 94
(06 grudnia 2007 12:32 - Maciej Deling)
opinie [0]
Wydział Szkolenia Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki rozpoczyna zbieranie ofert od osób chętnych do prowadzenia kadry 1994 (Kadra wojewódzka młodziczek) w koszykówce dziewcząt. .