styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec wrzesień październik listopad grudzień

Wydarzenia : październik 2007

Żalgiris - Prokom 82:72
(31 października 2007 22:36 - Maciej Deling)
opinie [0]
Koszykarze Mistrza Polski ulegli w drugim swoim meczu w Eurolidze Żalgirisowi Kowno.
Sopocianie rozpoczęli mecz bardzo dobrze, prowadząc dzięki skutecznej grze nawet 18 punktami w końcówce pierwszej kwarty.
Ostatnie występy Bryzy Kolbudy
(31 października 2007 18:00 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Młodziczki '94

Po wyrównanym spotkaniu Bryza uległa zespołowi GTK Gdynia 53:54. Tym samym gdynianki zrewanżowały się za wszystkie przegrane mecze ligowe z zeszłego sezonu.
Lotos na zgrupowaniu w Wałczu
(30 października 2007 20:15 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Od niedzieli koszykarki Lotosu PKO BP Gdynia przebywają na krótkim zgrupowaniu w Wałczu.
- Zajęć w terenie nie mieliśmy, ale w planie była wizyta w siłowni.
Fan club Wybrzeża Gdańsk w Łęczycach
(29 października 2007 18:14 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
W 4 kolejce o wejście do II ligi koszykówki mężczyzn Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z UKS MCH System Łęczyce 58:81.
Relacja fan clubu Wybrzeża z Władysławowa, z wyjazdu na ten mecz.
UKS MCH System Łęczyce - KKS Wybrzeże Gdańsk 81:58
(29 października 2007 14:20 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Dnia 28 października 2007 r. w Łęczycach odbył się mecz pomiędzy UKS MCH System Łęczyce a KKS Wybrzeże Gdańsk.
WKK Wejherowo - AZS Uniwersytet Gdańsk 34:91
(28 października 2007 22:03 - Maciej Deling)
opinie [0]
27 października na Sali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbył się mecz w ramach rozgrywek I ligi kobiet, pomiędzy drużynami WKK Wejherowo i AZS Uniwersytet Gdański. Była to czwarta kolejka spotkań i mecz z zespołem bardzo doświadczonym, mającym w składzie zawodniczki grające na tym poziomie ligowym wiele lat.
Cztery mecze, cztery wygrane
(28 października 2007 11:12 - Maciej Deling)
opinie [0]
Koszykarki MASZBUD VICTORII Dębnica Kaszubska w czwartym meczu ligi kadetek zmierzyły się w Gdyni z tamtejszą OMEGĄ.
Pierwsze 18 minut spotkania to szarpana gra (21:28), w której miejscowi kibice upatrywali sukcesu swojej drużyny.
Bliza Władysławowo - Basket Miastko 112:49
(28 października 2007 11:06 - Maciej Deling)
opinie [0]
Koszykarki Blizy Władysławowo pokonały u siebie zespół Basket Miastko aż 112:49. Już po pierwszej kwarcie (37:7) było widać dużą różnicę w grze obu zespołów.
Prokom Trefl Sopot - Śląsk Wrocław 86:51
(28 października 2007 09:48 - Janusz Nowicki)
opinie [0]
Koszykarze z Dolnego Śląska nie zdołali przerwać złej passy. Prowadzeni przez wracającego do wielkiej formy Donatasa Slaninę (18 pkt, 5 as.
Lotos PKO BP wygrywa w Lesznie 56:69
(25 października 2007 10:21 - Maciej Deling)
opinie [0]
Pierwsza kwarta meczu była bardzo wyrównana, choć z minimalną przewagą gospodarzy. Lotos PKO BP zapewnił sobie zwycięstwo w tej części gry dopiero w samej końcówce.
Lotos - Jelenia Góra w grudniu
(24 października 2007 13:59 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na piątek 26 października mecz Lotosu PKO BP Gdynia z KK AZS Jelenia Góra. Ze względu na kłopoty finansowe zespół gości zwrócił się z prośbą o przełożenie tego spotkania.
Prokom Trefl Sopot - CSKA Moskwa 69:88
(22 października 2007 23:10 - Maciej Deling)
opinie [1]
W Sopocie zainaugurowano koszykarską Euroligę. Niestety Prokom Trefl Sopot uległ w swoim pierwszym meczu koszykarzom CSKA Moskwa 69:88.
Turniej o Puchar Tatr
(21 października 2007 18:25 - Maciej Deling)
opinie [1]
Koszykarska kadra wojewódzka pomorskiego dziewcząt i chłopców rocznika 1993 brała udział w tradycyjnym turnieju o Puchar Tatr w Nowym Targu. Lepiej spisały się dziewczęta, które wygrały wszystkie trzy mecze i zajęły pierwsze miejsce w imprezie.
WKK Wejherowo - SKKK Kotwica 2013 Kołobrzeg 56:67
(21 października 2007 18:20 - Maciej Deling)
opinie [0]
W dniu 20 października na Sali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbył się mecz w ramach rozgrywek I ligi kobiet, pomiędzy drużynami WKK Wejherowo i SKKK Polferries Kotwica 2013 Kołobrzeg.
Była to trzecia kolejka spotkań i mecz z liderem tabeli.
Lotos PKO BP Gdynia  -  Arcus SMS PZKosz Łomianki  93:40
Lotos PKO BP Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki 93:40
(21 października 2007 17:53 - Maciej Deling)
opinie [0]
- Pamiętam mecz sprzed bodajże pięciu lat, kiedy prowadząc SMS przegraliśmy w Gdyni różnicą ponad 70 punktów. W tamtym zespole występowała Paulina Pawlak, które obecnie jest podstawową zawodniczką Lotosu PKO BP oraz reprezentacji Polski.
INEA AZS Poznań - Lotos PKO BP Gdynia 49:60
(17 października 2007 00:04 - Arkadiusz Pieper)
opinie [0]
Gospodynie mecz rozpoczęły bardzo nerwowo. Była to woda na młyn gości, gdynianki prowadziły 5:0 i 10:2.