START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Fight Zone Elstark Wejherowo z sześcioma medalami Pucharu Polski
07 grudnia 2011 14:55 - Piotr Łukaszewski [42]
fot: Fight Zone
Trzyosobowa reprezentacja klubu Fight Zone Elstark Wejherowo, w rozegranym w Suszu 4 grudnia Pucharze Polski Polskiej Federacji All Style Karate oraz Universal Fighting Rules, zdobyła aż 6 medali..

Złoty medal w swojej kategorii wiekowej i wagowej w kat. UFR rules (1 runda boks, 2 runda kickboxing, 3 runda kickboxing low kick w ograniczonym kontakcie) zdobyła Kornelia Szymańska.

Złoty medal w kat. pointfighting (walka punktowana) zdobył w kat. kadetów Konrad Kaczmarkiewicz. Dorzucił jeszcze srebro w tym samym regulaminie w wyższej kat. wzrostowej, a także srebro w ciężkiej kat. powyżej 66 kg kadetów

Miłą niespodziankę sprawił w kat. seniorów Tomasz Hirsz, który wywalczył dwa srebrne medale w pointfighting w kat. do 175 cm wzrostu oraz w kat. do 185 cm wzrostu. Tomek został wyróżniony również przez organizację UFR jako wyróżniający się zawodnik Pucharu Polski.

Mimo skromnej 3 osobowej drużyny Fight Zone Elstark Wejherowo potwierdził przynależność do polskiej czołówki drużyn sztuk i sportów walki w rywalizacji pointfighting i UFR rules.info: Fight Zone


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.37

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel