START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  III kolejka Luzińskiej Ligi Halowej
  01 grudnia 2011 12:08 - Piotr Łukaszewski [48]
  Rozegrano III kolejkę spotkań Luzińskiej Ligi Halowej. W pierwszym spotkaniu GKS Linia grał z Robex Zatorze. Po ciekawej grze i wielu bramkach lepszą okazała się drużyna z Lęborka, która wygrała 6:3.

  W drugim meczu stanęły naprzeciw siebie dwie równorzędne ekipy. GKS II Linia spotkał się z Elektro Team Luzino. Mecz był bardzo wyrównany, a wynik spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Na minutę przed końcem Linia prowadziła 4:3, lecz 30 sekund później gola wyrównującego strzelili zawodnicy z Luzina. Równo z końcową syreną bramkę na wagę trzech punktów zdobyła GKS II Linia i całe spotkanie wygrała 5:4.

  W trzecim meczu spotkać się mieli wieloletni uczestnicy ligi - KKS Orle i JW Dąbrówka. Niestety mecz nie odbył się z powodu nie stawienia się na zawody drużyny z Dąbrówki.

  W czwartym meczu zwycięzca ubiegłorocznej edycji II Ligi Korbowód/Elprofessional Bożepole spotkał się z drugim zespołem z sezonu 2010/11 - Sołecka Kębłowo. Mecz przyniósł dużo emocji. Dwanaście bramek pokazało siłę tych dwóch drużyn. Po końcowej syrenie to zawodnicy z Bożegopola cieszyli się ze zwycięstwa pokonując Kębłowo 7:5.

  Najciekawsze spotkanie całej ligi rozegrano w ostatnim meczu tej kolejki kiedy Waga Luzino z Karolem Piątkiem w składzie spotkał się z Wikędem Luzino. Mecz zakończył się zwycięstwem Wikędu 5:2. Mimo porażki drużyna Waga Luzino utrzymuje się na fotelu lidera, a drużyna Wikędu ma mecz zaległy z KKS Orle, który zagra w najbliższy weekend.

  Wyniki III kolejki
  GKS Linia - Robex Zatorze 3:6
  GKS II Linia - Elektro Team 5:4
  KKS Orle - JW Dąbrówka 3:0 (wo)
  Korbowód/Elprofessional Bożepole - Sołecka Kębłowo 7:5
  Waga Luzino - Wikęd Luzino 2:5  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.36

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel