START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
Szósty Turniej Puckiej Ligi Baśki 2011/2012
29 listopada 2011 16:41 - Piotr Łukaszewski [68]
W dniu 27 listopada w Minkowicach odbył się szósty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2011/2012. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba 136 zawodników z 22 drużyn.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą okazała się Maria Dominik (Kłos II Werblinia) zajmując 12 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Turniej zakończył się zwycięstwem Andrzeja Pipka przed Franciszkiem Radtke oraz Janem Jamrusem.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Kontra Radoszewo grająca w składzie: Zbigniew Drzeżdżon, Franciszek Radtke, Zdzisław Groth, Stanisław Śliwicki, Jan Kromlicki oraz Antoni Klein przed OSP Mrzezino oraz ekipą PKA Gdynia.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej szóstego turnieju
1. Andrzej Pipka (Gran Krokowa) +219
2. Franciszek Radtke (Kontra Radoszewo) +196
3. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) +168
4. Waldemar Zduńczyk (FOX Gdynia) +168
5. Roman Otrombke (Sokół II Strzelno) +167
6. Tadeusz Kański (Remus Żelistrzewo) +155
7. Zbigniew Marciniak (Emeryci Mrzezino) +152
8. Sylwester Dettlaff (OSP Mrzezino) +144
9. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) +142
10. Wojciech Mudlaff (OSP Gnieżdżewo) +132
11. Ryszard Koziróg (Gran Krokowa) +127
12. Maria Dominik (Kłos II Werblinia) +123
13. Hubert Białk (Kaszubska Baśka Puck) +123
14. Jan Wikowski (Kłos Werblinia) +119
15. Kazimierz Labudda (Strzecha Starzyno) +119

Czołówka klasyfikacji drużynowej szóstego turnieju
1. Kontra Radoszewo +389
2. OSP Mrzezino +355
3. PKA Gdynia +316
4. Gran Krokowa +314
5. Emeryci Mrzezino +275
6. Kłos II Werblinia +260
7. Iskra Połczyno +248
8. FOX Gdynia +246
9. Rekowianie Rekowo +245
10. Asy Darzlubie +197

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po sześciu turniejach
1. Zdzisław Dawidowski (PKA Gdynia) 324
2. Jan Jamrus (Rekowianie Rekowo) 290
3. Henryk Szopa (Sokół Strzelno) 290
4. Marian Matysiak (FOX Gdynia) 289
5. Kazimierz Kwidziński (Kłos II Werblinia) 242
6. Jerzy Sahs (Asy Darzlubie) 242
7. Hubert Otrombke (Sokół Strzelno) 242
8. Asy Bekisz Zdzisław (Darzlubie) 241
9. Stanisław Śliwicki (Kontra Radoszewo) 240
10. Stanisław Pipke (Sokół Strzelno) 235
11. Marek Baran (Huragan Smolno) 234
12. Waldemar Zduńczyk (FOX Gdynia) 228
13. Czesław Humla (Iskra Połczyno) 226
14. Józef Dettlaff (Brzozaki Mechowo) 225
15. Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz) 225

Czołówka klasyfikacji drużynowej po sześciu turniejach
1. PKA Gdynia 360
2. FOX Gdynia 325
3. Kłos II Werblinia 325
4. Sokół I Strzelno 320
5. Emeryci Mrzezino 310
6. Brzozaki Mechowo 285
7. Błyskawica Reda-Rekowo 245
8. Asy Darzlubie 210
9. Kontra Radoszewo 195
10. Kłos I Werblinia 190

Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie się w niedzielę 11 grudnia w Remizie OSP w Gnieżdżewie o godz. 14:00.

 



info: Henryk Radtke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.4

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel