START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Turniej Vigo Cup 2011 w Gniewinie
  31 sierpnia 2011 13:35 - Piotr Łukaszewski [108]
  fot: Konrad Wargin
  Dnia 28 sierpnia na terenie Centrum Pobytowego Euro 2012 w Gniewinie odbył się turniej Vigo Cup 2011 dla dwóch kategorii wiekowych: Open oraz U-13..

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  Ponad 120 piłkarzy stawiło się do gry o tryumf w turnieju. Emocji nie brakowało.

  W kategorii U-13 do samego końca ważyły się losy pierwszych trzech miejsc w turnieju. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczyły ekipy GKS Luzino, Orląt Reda, Orkanu Rumia i drużyna Kaszubi Starzyno. Ostatecznie zwyciężyła ekipa z Luzina dowodzona przez wybranego najlepszym zawodnikiem turnieju Jakuba Kwiatkowskiego. Orlęta Reda będąc jedynie punkt za Luzinem tylko lepszym stosunkiem bramek okazali się lepsi od rumskiego Orkana.

  W kategorii Open zwyciężyła drużyna Chopina Wejherowo przed Amatorem Gościcino i drużyną Frugo Reda, która rzutem na taśmę w ostatnim meczu pokonała 2:0 GPK Gniewino. Młodzi piłkarze z Redy co prawda fizycznie ustępowali jeszcze seniorom ale niektóre popisy technicznej gry zaprezentowane przez Mateusza Majkę, Michała Pałczyńskieo czy Krystiana Liedera budziły podziw. Zwycięski zespół Chopina w każdym meczu pokazywał wyższość nad rywalami, a najlepszym zawodnikiem został uznany napastnik wejherowian Dawid Łaga.

  Na zakończenie Turnieju Vigo Cup 2011 Kierownik GOTiS Konrad Wargin wraz z managerem Vigo Krystianem Węsierskim wręczyli nagrody dla wszystkich drużyn. Każda z ekip otrzymała piłki Vigo, bilety na mini-golf. Najlepsze ekipy otrzymały również oprócz trofeów bilety na przejażdżki szybkimi łodziami motorowymi.  info: Konrad Wargin


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel