START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GDK w Lini
  25 lipca 2011 15:20 - Piotr Łukaszewski [69]
  fot: Paulina Bigus
  Dnia 20 lipca na stadionie w Lini zgromadziło się 7 ekip piłkarskich z 5 wsi gminy Linia aby rozegrać Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GDK.. Po losowaniu grup eliminacyjnych i przedstawieniem regulaminu gry główny organizator i sędzia zarazem Jan Trofimowicz otworzył uroczyście zawody. W grupie A znalazły się: Chelsea Linia, LZS GKS Linia, Strzepcz i Kolejarz Lewino, natomiast w grupie B: Orły Pobłocie, MKS Smażyno i Lechia Linia. Drużyny w grupach grały systemem każdy z każdym 2 x 7 minut. Dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinału.

  W grupie A prym wiodła drużyna GKS LZS Linia, która wygrała wszystkie mecze wygrywając z faworyzowanym Lewinem 2:1 i wraz z nim awansowała do półfinału. W grupie B bezkonkurencyjna była Lechia Linia gromiąc 11:0 Orły Pobłocie i 8:0 MKS Smażyno. W walce o 3 miejsce Smażyno wygrało z Pobłociem 1:0.

  W pierwszym meczu półfinałowym GKS LZS Linia pokonał 4:0 Smażyno, w drugim zaś w regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis pomiędzy Lewinem a Lechią Linia. W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Lewina i wygrali 2:0 uzyskując awans do finału.

  Mecz o 5 miejsce Lechia Linia wygrała ze Smażynem 3:1, a wielkim finale Lewino pokonało GKS LZS Linia 1:0.


  Klasyfikacja końcowa1. Kolejarz Lewino
  2. GKS LZS Linia
  3. Lechia Linia
  4. MKS Smażyno
  5. Strzepcz
  6. Orły Pobłocie
  7. Chelsea Linia

  Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i piłki, a ponadto trzy najlepsze zespoły - puchary ufundowane przez GDK w Lini, UG w Lini i PZ LZS w Gdańsku. Specjalny puchar dla najsympatyczniejszej drużyny otrzymała ekipa Orły Pobłocie - najmłodsi i najbardziej ambitni piłkarze, którzy przyjechali grać pod liczną opieką rodziców.

  Wyróżniono także najlepszego bramkarza, którym został Tomasz Kobiela z Lewina oraz Króla Strzelców, zdobywcę aż 15 bramek - Michała Lubodzkiego z LZS GKS Linia.

  Zwycięska drużyna z Lewina zagrała w składzie: Tomasz Kobiela, Łukasz Formella, Krzysztof Pipka, Krystian Paczuła, Marcin Miotk, Szymon Stenka, Arkadiusz Stencel i Krzysztof Bojanowski.  info: Paulina Bigus


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.33

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel