START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  POZOSTAłE


Wydarzenia
 
Pierwsze medale dla pomorza w XVII OOM Podlaskie 2011
04 maja 2011 11:04 - Piotr Łukaszewski [82]
W finałach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Podlaskie 2011 w sportach halowych w 16 dyscyplinach sportu rywalizuje reprezentacja juniorek i juniorów młodszych z pomorza. Mistrzostwa w miastach województwa podlaskiego potrwają do 8 maja. Zawodnicy z województwa pomorskiego zdobyli swoje pierwsze medale.

Brydż Sportowy
Dziewczęta i chłopcy z Władysławowskiego BUDMORu wywalczyli srebrne medale w maxach chłopców i dziewcząt oraz w impach dziewcząt. Pomorskie zajęło w tej konkurencji 5 miejsce.

Gimnastyka Sportowa
 Klub MKS z Gdańska swój występ może uznać za udany po zdobyciu 2 miejsca w klasyfikacji klubowej. Ponadto, jego zawodnicy zdobyli szereg medali na przyrządach II i III klasy. W tej konkurencji województwo pomorskie zajęło 3 miejsce po małopolskim i śląskim.

Kręglarstwo
 Kluby TKKF Dębinki Gdańsk i KS Zatoka Puck reprezentowały województwo pomorskie w kręglarstwie, w którym ostatecznie zajęło 3 miejsce. Zawodnicy z tych klubów zdobyli brązowe medale w kategorii par i tandemów mieszanych.

Podnoszenie ciężarów
Złoty i srebrny medal to dorobek reprezentantów pomorza w podnoszeniu ciężarów. Zawodnicy z WKS Flota Gdynia, Atleta Gdańsk, i GKS Kościerzyna ostatecznie wywalczyli dla pomorskiego 9 miejsce w klasyfikacji województw.

Pływanie synchroniczne
Pięć dziewcząt z MKS Gdańsk wypływało 3 miejsce w klasyfikacji województw nie zdobywając tym razem żadnych miejsc na podium.

Trwa rywalizacja w pozostałych dyscyplinach.info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.33

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel