START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Ligowe potyczki drużyn Sztormu Gdynia
  04 maja 2011 10:17 - Piotr Łukaszewski [69]
  Grająca w II lidze kobiet drużyna seniorek Sztormu Gdynia rozegrała arcytrudny mecz. Na wyjeździe spotkały się z wiceliderem rozgrywek - Poznaniakiem Poznań. Bliżej awansu do I ligi po tym spotkaniu jest Gdyński zespół, ponieważ pokonał poznanianki aż 3:0. Bramki dla Sztormu strzelały: Marta Cichosz i Kinga Bużan.

  Przed Sztormem jeszcze cztery potyczki: Juvenia Stargard Szczeciński, Stilon Gorzów, Canicuła Bytów, Medyk Konin i sześć punktów przewagi nad goniącym Poznaniem. Na czele strzelczyń II ligi gr. wielkopolskiej jest zawodniczka Sztormu Marta Cichosz (15 trefień).

  Juniorki Młodsze grają w lidze z chłopakami w grupie juniorów C2. W ostatniej kolejce podejmowały drużynę Norda Karwia i niestety przegrały wysoko 1:10. Jedyną bramkę zdobyła Martyna Niećko.

  Grupa Młodziczek również walczy o ligowe punkty z chłopakami w grupie juniorów E1. Ostatnia potyczka wyjazdowa to wygrana 13:1 z EPT Grabiny Zameczek. Bramki strzelały: Wierzbicka Karolina, Radwańska Wiktoria, Nowak Angelika i Dopke Dominika.

  27 kwietnia na boiskach w Sianowie drużyna U-19 Sztormu Gdynia awansowała do gier półfinałowych Mistrzostw Polski, które odbędą się za dwa tygodnie w Szczecinie. Stawką jest gra w turnieju finałowym Mistrzostw Polski U-19 i walka o medal.  info: Grzegorz Lewicki


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.35

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel