START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POZOSTAłE


Wydarzenia
 
Rafał Regliński nowym prezesem Gminnego Klubu Sportowego Żukowo
15 kwietnia 2011 16:23 - Piotr Łukaszewski [61]
Dnia 12 kwietnia w hali sportowej w Żukowie odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Gminnego Klubu Sportowego. Głównym punktem zebrania był wybór prezesa w miejsce ustępującego z upływem kadencji, Romana Jażdżewskiego. Na to stanowisko zgłoszono dwie kandydatury: Kazimierza Kassin oraz Rafała Reglińskiego.

W wyniku tajnego głosowania nowym prezesem został Rafał Regliński.

Nowy prezes jest twórcą zapoczątkowanego w 2004 roku projektu "Akademia Piłkarska". W początkowej fazie przez trzy lata w ramach promocji projektu przeprowadzono około 30 turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. W roku 2005 dodatkowo powstała Gminna Szkółka Piłkarska Barsa, która w roku 2009 weszła w struktury GKSu. Obecnie Akademię reprezentuje aż osiem drużyn w wojewódzkich rozgrywkach piłkarskich. Wychowankiem Akademii jest m.in. Bartłomiej Merchel - reprezentant Polski. Regliński ceniony jest również za organizację wielu imprez sportowo-rekreacyjnych.

GKS Żukowo powstał 21 kwietnia 2008 roku. Działacze od samego początku postawili sobie ambitne plany bowiem GKS docelowo chce być najlepszym Klubem Sportowym w powiecie o możliwie największym zaufaniu społecznym poprzez stworzenie najlepszej standardowej oferty, doskonałe wykorzystanie potencjału oraz profesjonalną organizację, poprzez budowanie kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu członków, mieszkańców gminy, sponsorów oraz władz gminnych i powiatowych. GKS to największe stowarzyszenie na terenie gminy Żukowo oraz jedno z większych w powiecie. W klubie trenuje około 300 zawodniczek i zawodników skupionych w sześciu sekcjach: judo, lekkoatletyka, piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy oraz Akademia Piłkarska.info: Justyna Lubocka


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.35

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel