START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Tomasz Musik nowym zawodnikiem Pogoni Lębork
  07 marca 2011 11:59 - Piotr Łukaszewski [111]
  fot: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl
  30-letni pomocnik Tomasz Musik oficjalnie dołączył do zespołu seniorów Pogoni Lębork. Zawodnik od ponad miesiąca trenował z drużyną. Wystąpił we wszystkich grach sparingowych, a w meczu z GKS Luzino strzelił nawet 2 gole. Jest to prawdopodobnie ostatni zawodnik, który wraz z Łukaszem Godlewskim i Adamem Wolszlegierem dołączył zimą do lęborskiej ekipy.

  Musik jest wychowankiem Gedanii Gdańsk. W piłkarskim CV zawodnika znalazło się wiele klubów: MRKS Gdańsk, Polonia Gdańsk, GKS Kolbudy, Orzeł Trąbki Wielkie, a także zagraniczny Dunstable Town "The Blues" z podlondyńskiego Dunstable występujący obecnie w South Midlands Football League w którym zawodnik spędził 8 miesięcy. Przez ostatnie 3,5 roku Musik był zawodnikiem V-ligowej Raduni Stężyca. W ubiegłym sezonie rozegrał tam 10 spotkań strzelając 3 bramki.

  Zawodnik wraz z bratem Grzegorzem znany jest przede wszystkim z występów w halowej odmianie piłki nożnej. Z zespołem Copacabana Gdańsk zdobył w 2009 roku III miejsce VII Mistrzostwach Polski ENERGA Beach Soccer. Lęborska publiczność z pewnością kojarzy nowego gracza Pogoni z gry w drużynie KM Ajax, której to Musik jest jednym z najskuteczniejszych strzelców.  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.36

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel