START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Relacja MZKS Hel z Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów
  21 lutego 2011 18:25 - Piotr Łukaszewski [69]
  fot: Norbert Górski
  W niedzielę 20 lutego piłkarze MZKS Hel wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Posła Kazimierza Plocke. Zawody odbyły się w hali sportowej GOPSIR w Bolszewie.

  W rozgrywkach grupowych trafiliśmy na zespoły Władysławowo I i Bolszewiankę Bolszewo oraz Sychowo. Pierwsze dwie drużyny są nam znane gdyż w przeszłości wielokrotnie było nam dane mierzyć się z nimi na futsalowych parkietach natomiast Sychowo stanowiło dla nas duża niewiadomą. Już w pierwszym spotkaniu naszej grupy zawodnicy tego zespołu sprawili sporą niespodziankę pokonując jednego z faworytów turnieju - Władysławowo I i to aż 4:0.

  MZKS Hel rywalizację grupową rozpoczął od skromnej wygranej w stosunku 1:0 z Bolszewianką Bolszewo. W kolejnym meczu pokonaliśmy Sychowo 3:1 i jak się później okazało zapewniliśmy sobie awans do półfinału. W innych spotkaniach naszej grupy Władysławowo I pokonało Bolszewo natomiast nasz zespół odniósł porażkę 1:3 z Władysławowem I. Dzięki temu mieliśmy do czynienia z ciekawą sytuacją - zarówno MZKS Hel jak i Władysławowo I i Sychowo zgromadziły po 6 pkt. O awansie w pierwszej kolejności miały zadecydować bezpośrednie spotkania pomiędzy w/w drużynami. I tu: Sychowo wygrało z Władysławowem, MZKS Hel pokonał Sychowo a przegrał z Władysławowem. W tej sytuacji w następnej kolejności brano pod uwagę bilans bramkowy zespołów. Dzięki temu ustalono następującą kolejność:
  1. Sychowo - 6 pkt stosunek bramek - 7:3
  2. MZKS Hel - 6 pkt - 5:4
  3. Władysławowo I - 6 pkt - 4:5
  4. Bolszewianka Bolszewo - 0 pkt

  Z drugiej grupy awans do półfinałów uzyskały drużyny Władysławowa II oraz Amatora Gościcino.

  Półfinały
  MZKS Hel - Władysławowo II - 1:0
  Amator Gościcino - Sychowo - 5:6 po rzutach karnych (2:2)

  Mecz o 3 miejsce
  Amator Gościcino - Władysławowo II 1:2

  Finał
  MZKS Hel - Sychowo 0:2

  Niestety nie udało nam się powtórzyć wygranej z rozgrywek w grupie. Dość szybko stracony pierwszy gol ustawił spotkanie i pomimo dogodnych sytuacji pod bramką rywali nie udało nam się zamienić ich na gole i tym razem to my schodziliśmy z parkietu pokonani.

  Końcowa klasyfikacja turnieju
  1. Sychowo
  2. MZKS Hel
  3. Władysławowo II
  4. Amator Gościcino
  5. Władysławowo I
  6. Gmina Puck
  7. Bolszewianka Bolszewo

  Podsumowując niezły wynik MZKS Hel w pierwszym tegorocznym turnieju. Z niecierpliwością czekamy na wieści odnośnie Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Futsalu Baltic Cup - imprezy priorytetowej dla oldbojów MZKS Hel.

  Puchar oraz medale za zajęcie drugiego miejsca wręczył Starosta Pucki Wojciech Dettlaff.

  Klub reprezentowali następujący zawodnicy: Krzysztof Kaźmierczak, Sławomir Pokrzywka, Paweł Waszak, Marcin Urban, Robert Jamka, Mateusz Zabłocki, Marcin Protasiuk.  info: Norbert Górski


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.37

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel