START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  II miejsce juniorów Pogoni Lębork w XV Turnieju Gryfcia
  04 stycznia 2011 13:44 - Piotr Łukaszewski [27]
  Miłą niespodziankę sprawiła wszystkim drużyna juniora C Pogoni Lębork pod wodzą Rafała Bartosza. W XV Turnieju "Gryfcia" rocznika 1996 i młodszych ekipa Pogoni zajęła II miejsce pokonując wiele znaczących ekip z Pomorza, a Patryk Labuda został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Trener Bartoszek nie krył radości po turnieju - Impreza stała na bardzo wysokim poziomie, zresztą wystarczy spojrzeć na naszych rywali. Moi chłopcy byli bardzo skoncentrowani, grali konsekwentnie. Trochę szczęścia zabrakło w finale, zwycięstwo było bardzo blisko.

  To kolejny sukces drużyny juniora C. W zimowych turniejach zespół zajął I i II miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Lęborku, a także III miejsce w Turnieju Niepodległości w Słupsku. Wielką wartość ma zwycięstwo w silnie obsadzonym turnieju Kaszub Cup w Luzinie w którym wystąpiło aż 14 drużyn z Pomorza.

  W fazie grupowej Turnieju Gryfcia na hali Gryfia w Słupsku lęborczanie pokonali Gryfa Słupsk 3:0, Akademię Piłkarską Szczecinek 6:0, Kotwice Kołobrzeg 2:0 i przegrali z Bałtykiem Koszalin 3:5. Półfinał to zwycięstwo 3:1 nad Bytovią Bytów. Finał to kolejny pojedynek z Bałtykiem Koszalin. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 i o zwycięstwie w turnieju zadecydowały karne. Tu jednak górą był Bałtyk, który wygrał 2:3.

  Końcowa klasyfikacja Turnieju
  1.Bałtyk Koszalin
  2.Pogoń Lębork
  3.Bytovia Bytów
  4.Byki Słupsk
  5.Jantar Ustka
  6.Gryf Słupsk
  7.Gwardia Koszalin
  8.AP Szczecinek
  9.Kotwica Kołobrzeg
  10.Bałtyk Gdynia  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.3

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel