START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Tydzień juniorów Pogoni Lębork - podsumowanie
  31 maja 2010 12:43 - Piotr Łukaszewski [32]
  W środę 26 maja nie próżnowali juniorzy Pogoni Lębork, którzy rozegrali awansem dwa spotkania. Kolejne dwa mecze rozegrano w sobotę 29 maja.

  20 kolejka, Liga Juniorów A, Słupsk 1 29 maja 2010r. godz. 11:00
  LKS Łebunia - Pogoń Ratusz Lębork 0:3 (0:0)
  Bramki dla Pogoń Ratusz: Szutenberg, Dmuchowski, Kupczyk

  "Małe derby" tak nazwano pojedynek LKS Łebunia z drużyną Pogoni Ratusza Lębork, a zawodnicy obu drużyn doskonale się znają, chociażby z nauki w lęborskich szkołach ponadgimnazjalnych. Mimo przewagi w I połowie drużynie z Lęborka nie udało się wykorzystać kilku stuprocentowych okazji. Lepiej z tym było w drugiej odsłonie meczu gdzie do bramki Łebuni trafiali Szutenberg, Dmuchowski i Kupczyk przy czym gol tego ostatniego był pięknej urody (pika odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki). Po wyczerpującym środowym spotkaniu Pogoni Ratusza z seniorami Pogoni drużyna pewnie wygrała kolejny mecz i szykuję się do meczu sezonu z Bytovią Bytów zaplanowanego na 3 czerwca o godz. 17 w Lęborku.

  8 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów C1 grupa B wiosna 2010, 26 maja 2010 godz. 17:00
  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Jantar Pruszcz Gdański 4:0 (1:0)
  Bramki Pogoń/UKS Trójka: Naczk 2, Itrych, Sadurski

  W środowym pojedynku z Jantarem Pruszcz Gdański na boisku padł wynik 4:0 dla Pogoni/UKS Trójki, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Naczk, Itrych i Sadurski – Zasłużone zwycięstwo. I połowa raczej wyrównana, w drugiej przeciwnicy opadli z sił i wtedy też padły trzy bramki - podsumował spotkanie trener Andrzej Małecki.

  17 kolejka Junior C Słupsk I, 26 maja 2010 godz. 17:00
  Stal/Orliki Jezierzyce - Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:3
  Bramki dla Pogoń/UKS Trójka: Wos, Bach, Jastrzębski

  Oni stali my graliśmy – podsumował w żołnierskich słowach mecz z Stalą/Orlikami Jezierzyce trener Rafał Bartoszek. Gospodarze bardzo rzadko zagrażali bramce lęborczan. W drugą stronę było wprost przeciwnie, a II połowa meczu to bezapelacyjna przewaga Pogoni/UKS Trójki. Na boisku trener dał zagrać wszystkim zawodnikom rezerwowym.

  19 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów D1, 29 maja 2010 godz. 17:00
  Gedania I Gdańsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:1 (1:0)
  Bramka dla Pogoń/UKS Trójka: Śliwiński

  Myślę że od tego meczu zacznie się dobra gra zespołu - z optymizmem po meczu w Gdańsku zapewnił trener młodych lęborczan Andrzej Kaufmann. Do meczu z Gedanią zespół Pogoni/UKS Trójki przystąpił ze zmienionym ustawieniem. W I połowie po niefortunnie straconej bramce drużyna z Lęborka ruszyła do ataku, dominując na boisko przez całą drugą część spotkania. Gola na remis zdobył Śliwiński.  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.3

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel