START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Duda w CWKS-ie, Kołodziejski do Łebuni
  22 marca 2010 11:59 - Piotr Łukaszewski [32]
  To już pewne. Marek Duda, 20-letni zawodnik Pogoni, który w październiku zrezygnował z treningów w Lęborku został zawodnikiem III ligowej drużyny z Węgorzewa CWKS Vęgoria. Ściągnięty zimą 2009 roku z Lechii Gdańsk zawodnik nie odnalazł się w czwarto i piąto ligowej Pogoni i powrócił w rodzinne strony (Warmia i Mazury).

  Kolejnym zawodnikiem, który myśli o czasowym zmianie otoczenia jest Łukasz Kołodziejski. Zawirowania z pracą i edukacją uniemożliwiły Kołodziejskiemu regularne treningi i jesienią 2009 w ligowych spotkaniach zagrał tylko 7 minut. Zimą nie wznowił treningów. Zawodnikiem zainteresowana jest LKS Łebunia. Pogoń zgodziła się na wypożyczenie zawodnika do 30 czerwca 2010r.

  Po drugiej stronie transferowego bilansu też następują zmiany. Po zatwierdzeniu do gry w barwach Pogoni Grzegorza Smolarka z GKS-u Sierakowice finalizowane są transfery dwóch kolejnych piłkarzy. Mowa tu o Adamie Żuchowskim z KS Rozłazino, który trenuje z zespołem Pogoni od ponad miesiąca i 18-letnim napastniku Patrycjuszu Gaffke z Chrobrego Charbrowo, który wyraził chęć gry w Lęborku.  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.42

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel