START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Power Plus zwycięzcami Luzińskiej I Ligi Halowej
  15 lutego 2010 17:27 - Piotr Łukaszewski [57]
  fot: Piotr Klecha
  W minioną sobotę zakończyła swoje rozgrywki organizowana przez Michała Warzecha z Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki, Luzińska I Liga Halowa. Do końca rozgrywek trwała walka pomiędzy drużynami EKO–PROD, Wikęd oraz Power Plus o zwycięstwo w całych rozgrywkach.

  Dzień przed ostatnia kolejką ligową odbył się, bardzo ważny, zaległy mecz pomiędzy Power Plus i EKO-PROD, który miał zdecydować jaki zespół zostanie zwycięzcą rozgrywek. Zdecydowanie lepsi okazali się piłkarze z Luzina, którzy wygrali 9:2 i w nagrodę otrzymają Puchar oraz komplet medali ufundowane przez Wójta Gminy Luzino. Dodatkowo najlepszy zespół otrzyma również komplet sprzętu sportowego ufundowany przez organizatora rozgrywek GOSRiT Luzino. Ostatecznie drużyna z Szemudu musiała zadowolić się 3 miejscem, ponieważ w ostatniej chwili na drugie miejsce w końcowej tabeli wskoczył Wikęd Kębłowo.

  Skład zwycięskiej drużyny Power Plus Luzino: Łukasz Szymich, Artur Czylkowski, Grzegorz Semak, Mateusz Miotk, Adam Miotk, Adam Styn, Mariusz Mallek, Maciej Nowak, Arek Brzeski, Jarosław Roppel, Jarosław Owczarzak, Daniel Selonke, Łukasz Styn.

  Końcowa tabela:

  1. Power Plus Luzino
  2. Wikęd Kębłowo
  3. EKO-PROD Szemud
  4. BIS Gdynia
  5. GKS SOCHA Luzino.
  6. Lupus Color Wejherowo
  7. Marcola Luzino
  8. Avans Wejherowo
  9. Zenit Łęczyce
  10. JW. Gdynia


  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.39

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel