START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Zmiana lidera w I lidze
  16 grudnia 2009 00:07 - Maciej Deling [45]
  Po III kolejce pierwszej ligi miejscami zamieniły się drużyny BIS Gdynia i Lupus Color Wejherowo. BIS po kolejnej wygranej 17-2 nad zespołem JW objął fotel lidera tabeli I ligi. Natomiast w pierwszym meczu kolejki EKO-PROD Szemud podejmował Wikęd Kębłowo. Tym razem lepsi okazali sie goście z Kębłowa wygrywajac az 6:2, a tym samym awansując na czwartą pozycje w tabeli.
  W kolejnym spotkaniu podlamani pilkarze GKS-u Socha Luzino stawili czoła poprzedniemu liderowi- Lupus Color z Wejherowa. Po zaciętym pojedynku lepsi okazali się miejscowi wygrywajac 4:3. W czwartym meczu kolejki Power Plus Luzino pokonal 8-7 Zenit Łęczyce, rownając sie zdobycza punktowa Z BIS-em.

  Obecnie Power znajduje sie na drugiej pozycji tuz za gosmi z Gdyni.W ostatnim meczu doszlo do konfrontacji druzyn, ktore troche rozczarowują w ligowej tabeli, Avans Wejherowo i Marcola Luzino. Marcola - mistrz II Ligi z poprzedniego sezonu, Avans- czwarta pozycja w ubieglym sezonie. Marcola sobotniego wieczoru zdobyla wiecej goliod przeciwnika, tym samym wygrywając swój pierwszy mecz w sezonie 5:4. Avans na swoje pierwsze punkty będzie musiał poczekać.
  Sędziowie kolejki: Andrzej Myszk i Damian Kos.  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel