START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Po II kolejce w I lidze HLPN
  13 grudnia 2009 16:56 - Maciej Deling [25]
  Za nami II kolejka pierwszej Luzińskiej ligi halowej. Na pierwszym miejscu nadal pozostaje Lupus Color Wejherowo notując dziś drugą wygraną z rzędu.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  Tym razem goście wygrali z Avansem Wejherowo 4:2. bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli:Marcin Ribakowski, Andrzej Siedlecki, Paweł Bigus oraz Karol Krampa.
  Natomiast dwoma jedynymi trafieniami dla zespołu Avansu popisał się Grzegorz Płotka. W drugim meczu kolejki zespól Marcola Luzino po raz drugi w tym sezonie uległ ,tym razem Wikędowi Kębłowo 7:6.
  Marcola walczyła do ostatniego gwizdka sędziego jednak komplet punktów pozostaje dziś w Kębłowie dzięki czemu gospodarze awansowali w tabeli na piątą pozycje. W następnym meczy EKO-PROD Szemud ponownie okazał się lepszy, tym razem swoja wyższość pokazali w meczu przeciwko Zenitowi Łęczyce. Gospodarze wygrali 4:2, a hat-tricka zdobył Wojciech Baranowski.Mecz bardzo zacięty z obydwu stron.

  W czwartym spotkaniu doszło do konfrontacji pomiędzy nowym zespołem ligi J.W.,a drużyna Power Plus z Luzina. Mecz jednostronny co wskazuje wynik 13:3. Należy zaznaczyć że hat-tricka dla Poweru w tym spotkaniu zdobył Artur Czylkowski, natomiast Grzegorz Semak i Mateusz Miotk zanotowali po cztery trafienia. Pochwały należą się także dla zawodnika z numerem 6 -Michała Dettlaffa, który uratował honor gosci- J.W. popisując sie kolejnym hat-trickiem w tym meczu.

  W ostatnim meczu BIS Gdynia podejmował zespól Trenera Sylwestra Piątka -GKS Socha Luzino.Mecz od samego początku stał na bardzo dobrym i wyrównanym poziomie. BIS grający w roli gospodarza zaprezentował dziś większy spokój i doświadczenie co pozwoliło cieszyć się z trzech kolejnych punktów. Wynik spotkania to 3:0 dla gospodarzy.
  Sędziowie kolejki: Pan Andrzej Witkowski i Pan Sebastian Myszk.  info: Piotr Klecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel