START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  LSSS/Wybierzlebork.pl Lębork - MZKS Hel 8:4
  01 listopada 2009 23:18 - Maciej Deling [34]
  Zawiedli się optymiści, którzy liczyli na zdobycie przez MZKS pierwszych punktów ligowych. W konfrontacji z LSSS/Wybierzlebork.pl Lębork gospodarze okazali się mało gościnni zgarniając komplet punktów.
  O naszej porażce zdecydował brak koncentracji na początku pierwszej oraz drugiej połowy gdzie gole dla przeciwników padały odpowiednio w 17 sekundzie pierwszej i 20 sekundzie drugiej części spotkania.
  Co ciekawe - obie połowy meczu wyglądały bardzo podobnie - traciliśmy 3 gole w pierwszych 5 minutach po czym aplikowaliśmy przeciwnikom 2 bramki by pod koniec dostać tzw. gola "do szatni".
   Pomimo przegranej mamy jednak powody do optymizmu - nasza gra wyglądała o wiele lepiej w porównaniu z debiutem. Byliśmy lepiej zorganizowani w obronie, akcje ofensywne zazębiały się dzięki czemu przeważaliśmy przez większą część spotkania. Być może jest to wynikiem taktyki drużyny lęborskiej, której piłkarze po szybkim strzeleniu  goli ustawili się defensywniew oczekiwaniu na kontry po naszym otwarciu. Warto odnotować dobre zawody debiutujących  w rozgrywkach II ligi PLF Marcina Protasiuka oraz Piotra Gromowego, z których pierwszy strzelił gola a drugi był mocnym punktem defensywy.

  więcej na mzkshel.futbolowo.pl

     * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.62

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel