START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Granit Koczała - Pogoń Lębork 0:1
  05 października 2009 23:12 - Maciej Deling [39]
  fot: archiwum/Janusz Nowicki
  Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze lęborskiej Pogoni. W meczu VIII kolejki wygrali w Koczale z miejscowym Granitem. Mecz ten w odróżnieniu od ostatnich pojedynków lęborczan miał mniej dramatyczny przebieg. Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie za sprawą Łukasza Chmielewskiego, który zaliczył swoje 5 trafienie w lidze.
  Pogoń przystąpiła do tego meczu w nieco innym ustawieniu. Trener Rubaj zdecydował się na grę czwórką obrońców. U boku Jasińskiego i Kozakiewicza zagrali Trawiński oraz Kijek. Nie była to jedyna nowość w szeregach lęborczan. Po dłuższej przerwie do wyjściowej jedenastki przebił się Mielewczyk, a grający ostatnio na boku Kołucki został przesunięty do środka pola.
  Od początku spotkania Pogoń próbowała przejąć inicjatywę, natomiast piłkarze Granitu próbowali swoich sił w kontratakach. W 28 minucie zapachniało sensacją gdy po strzale stopera z Koczały piłka wylądowała w bramce Skrzypczaka. Gol nie został jednak uznany ponieważ gospodarze zdecydowali się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego mimo, że sędzia wyraźnie wskazywał na rzut wolny pośredni. W odpowiedzi Pogoń przeprowadziła kilka akcji oskrzydlających. Aktywny w tej części spotkania był Tomasz Kijek. Bramka dla Pogoni padła w 38 minucie. Zamieszanie pod bramką gospodarzy wykorzystał Chmielewski i skierował piłkę do pustej bramki. Chwilę później gospodarze trafili w słupek.
  Początek drugiej połowy to nadal inicjatywa Pogoni. Okazję na podwyższenie rezultatu miał Władyka, który trafił w słupek. Z biegiem czasu goście oddali inicjatywę co mogło skutkować wyrównaniem stanu rywalizacji. Sporo szczęścia miał w tym meczu Skrzypczak, któremu pomagały słupki.

  Granit Koczała - Pogoń Lębork 0:1 (0:1)
  Bramki: 0:1 Łukasz Chmielewski (38)

  POGOŃ: Skrzypczak – Trawiński, Kozakiewicz, Jasiński, Kijek – Mielewczyk (63 Stankiewicz), Władyka (85 Stawikowski), Kołucki, Malek, Witkowski (70 Iwosa), – Chmielewski (78 Michta)

  Trener: Roman Rubaj  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.43

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel