START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
VI Biegowe Grand Prix
21 września 2009 20:18 - Maciej Deling [100]
VI Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 19 wrzesień 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Władysławowo.


W Y N I K I

Bieg dziewcząt i chłopców do lat 15 – dystans ok. 2500 m

1. Kolp Tomasz  94 LKS Puck/Puck  11:57,7 I CH
2. Klahs Jakub  96 Puck    12:09;8 II CH
3. Elwart Klaudia  96 LKS Puck/Puck  12:30,8 I DZ
4. Byczkowski Konrad 96 Puck    14:41,5 III CH
5. Oberzig Jakub  01 Władysławowo  16:27,8 IV CH
6. Baran Filip   01 Odargowo   18:25,8 V CH
7. Wielewicki Oskar  02 Odargowo   18:39,0 VI CH

 

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m

1. Struk Adam   90 Bliza Władysławowo 18:09,6 I M 30
2. Elwart Roman  72 LKS Puck/Puck 18:18,7 I M 45
3. Grycko Tomasz  92 Bliza Władysławowo 18:40,9 II M 30
4. Marczyński Paweł  93 LKS Puck/Błądzikowo 19:22,7 III M 30
5. Wielewicki Sławomir 81  Kaszubia Starzyno 19:35,1 IV M 30
6. Martyszko Krzysztof 75 Rumia   19:41,4 II M 45
7. Mislisz Piotr  64 Osłonino  20:21,2 III M 45
8. Stępnik Dariusz  63 Gdynia   20:48,1 I M 65
9. Cieślak Bartosz  77 Żelistrzewo  21:49,3: IV M 45
10. Murański Józef  45 Milonek Jurata 22:06,7 II M 65
11. Oberzig Wiesław  75 LKS Puck/Władysławowo 22:30,4 V M 45
12. Trocki Marian  53 Wejherowo  25:09,7 III M 65
13. Majszak Józef  40 Gdynia   26:11,5 I M>65
14. Herta Brunon  43 Puck   26:22,2 II M>65
15. Adolph Florian  40 LKS Puck/Puck 27:06,0 III M>65
16. Kortas Alicja  83 Puck   31:11,4 I K
17. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 31:11,5 II K
18. Struck Ryszard  62 Jastarnia Bór  33:13,8 IV M 65

 

PUNKTACJA  PO  SZÓSTYM  BIEGU

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno           140 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno       128
3. Elwart Klaudia  96 LKS Puck/Puck           124
4. Balcerek Aleksandra 96 Pojezierze Ełckie/Ełk    29
5-6. Dettlaff Emilia  95 Bliza Władysławowo    28
    Okrój Kamila  96 Pierwoszyno     28
7. Kupiak Weronika  96 Mosty      26
8-9. Konrat Martyna  96 Mosty      25
    Wiśniewska Anna  95 Dystans Ełk     25
10-11. Dabrowiecka Agnieszka 96 Mosty      24
    Jacewicz Paulina  96 Łapanow      24
12. Kozyra Magdalena 95 Tomaszów Lubelski    23
13. Kotowska Sylwia  96 Dystans Ełk     22
14. Dobrzyńska Paulina 97 Ełk      21
15. Grzesik Agnieszka 95 Tomaszów Lubelski     20
16. Dziura Justyna  96 Tomaszów Lubelski    19
17. Kurzatkowska Estera 95 Ełk      18
18. Jankowska Barbara 94 Ełk      17
19. Urbanowicz Katarzyna 97 Ełk      16
20. Urbanowicz Małgorzata 98 Ełk      15
21. Borkowska Marta  97 Atleta Rząsiny    14
22. Szleter Anna  95 Ełk      13
23. Więcek Katarzyna 96 Ełk      12
24. Cholewińska Ewelina 97 Ełk      11
25. Wrzesińska Karolina 97 Węgliniec     10
26. Galas Ewelina  95 Sękowa       9
27. Nieznańska Patrycja 95 Rząsiny       8
28. Torba Kinga  97 Rząsiny       7
29. Korczyńska Darai  98 Węgliniec       6

Chłopcy do 15 lat

1. Wielewicki Oskar  02 Odargowo   140 pkt.
2. Baran Filip   01 Odargowo   134
3. Kolp Tomasz  94 LKS Puck/Puck  105
4. Oberzig Jakub  01 Władysławowo    63
5-6. Łagosz Przemysław 97 Mosty      35
    Sikora Jarosław  94 Tomaszów Lubelski    35
7-10. Marzejon Rafał  94 Błądzikowo     32
   Gabor Mikołaj  98 Mosty      32
   Dołęga Michał  94 Ełk      32
   Klahs Jakub   96 Puck      32

11-14. Rott Radosław  95 Puck      30
   Gabor Wiktor  97 Mosty      30
   Laszczak Bartłomiej 93 Tomaszow Lubelski    30
   Byczkowski Konrad 96 Puck      30
15-16. Klinowski Dawid 97 Mosty      28
   Szleter Wojciech  94 Ełk      28
17-18. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno     26
   Chwałyk Jarosław  97 Sękowa     26
19-20. Zmada Dawid  98 Mosty      25
   Kuczyński Adrian  94 Ełk      25
21-22. Chlebowicz Robert 97 Mosty      24
   Bałdyga Patryk  96 Ełk      24
23. Kasztelan Mateusz 98 Ełk      23
24. Duba Sebastian  97 Ełka      22
25-26. Kleinowski Błażej 97 Mosty      21
    Masłowski Michał  97 Ełk      21
27. Soczewski Przemysław 95 Ełk      20
28. Liszka Marcin  94 Sękowa     19
29. Horbal Damian  96 Sekowa     18
30. Trad Bartosz  96 Rząsiny     17
31. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław     16
32. Kusiakiewicz Mateusz 95 Olszyna     15
33. Bugnacki paweł  97 Ełk      14
34. Koman Sebastian  96 Rząsiny     13
35. Ziosba Maciej  95 Gdynia      12
36. Migut Michał  96 Rząsiny     11
37. Gudyka Mateusz  96 Wegliniec     10
38. Lutkiewicz Łukasz 96 Węgliniec       9
39. Piotrowski Łukasz 97 Węgliniec       8
40. Paszyński Tomasz 98 Ełk        7
41. Marczak Mateusz  98 Ełk        6
42. Pląskowski Michał 96 Rząsiny       5
43. Czaja Tomasz  95 Sekowa       4
44. Nowak Tomasz  95 Olsztyn       3
45. Cezary Nowak  96 Olsztyn       2
46. Przybyłowicz Krystian 96 Sękowa       1    


KOBIETY

1. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck  169 pkt.
2. Hajduk Elżbieta  65 Władysławowo  159
3. Muszyńska Lidia  71 Piła    143
4. Grycko Barbara  93 Bliza Władysławowo               60
5. Konkel Anna  79 Rzucewo                54
6-7. Mistryga Daria  90 Świecie     35
   Kortas Alicja  83 Puck      35
8. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia      30
9. Pipka Alicja  91 Luzino      26
10. Winczewska Katarzyna 92 Łódź      25
11. Herda Marta  93 Tomasovia     24
12. Setnak Barbara  89 Jastrzębie Bór     22

Męźczyźni    Kat. M 30

1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno  169 pkt.
2. Grycko Tomasz  92 Bliza Władysławowi  118
2. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór             114
3. Labudda Andrzej  85 LKS Puck   100
5. Bullmann Dawid  89 LKS Puck/Kłanino    96
6. Marczyński Paweł  93 LKS Puc/Błądzikowo    78
7. Struk Adam   90 Bliza Włdysławowo    60
8. Erlich Dariusz  90 LKS Puck/Smolno    58
9. Szymański Tomasz   Węgliniec     35
10. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo     30
11-12. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko     28
    Kuźniarek Robert  92 Łódź      28
13. Janowski Piotr  93 Łódź      26
14-15. Duda Piotr  80 Gdynia      25
16. Drelich Kamil  90 Tomasovia     24
17. Ceszke Błażej  89 Strzelno     23
18-25. Fokczyński Mateusz 92 Łódź      21,5
      Grondzki Igor  92 Łódź      21,5
      Kaczmarek Adrian 93 Łódź      21,5
      Leńczuk Alek  93 Łódź      21,5
      Pachnowski Michał 92 Łódź      21,5
      Paradowski Michał 92 Łódź      21,5
      Grapof Michał  92 Łódź      21,5
      Wasilewski Kamil 92 Łódź      21,5
26. Wiaderny Damian 92 Łódź      17
27-30. Bartosiewicz Bartłomiej 92 Łódź      14,5
      Kuczmera Marcin  92 Łódź      14,5
      Kaczmarek Dominik 92 Łódź      14,5
      Zieliński Mariusz  92 Łódź      14,5   

Męźczyźni    Kat. M 45

1. Elwart Roman  72 LKS Puck/Puck  175 pkt.
2. Mislisz Piotr  64 Osłonino   174
3. Cieślak Bartosz  77 Żelistrzewo   171
4. Martyszko Krzysztof 75 Rumia    160
5. Oberzig Wiesław  75 LKS Puck/Władysławowo    153
6. Hajduk Ireneusz  63 Władysławowo  144
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia      50
8. Lenczuk Paweł  67 Łódź      25
9. Dubacki Jan  68 Hel      24
10. Jaskułke Ireneusz  73 Puck      23
11. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda    22

Mężczyźni    Kat. 65

1. Murański Józef  45 Milonek Jurata  191 pkt.
2. Stępnik Dariusz  63 Gdynia    172
3. Struck Ryszard  62 Jastarnia Bór   158
4. Sporny Bolesław  50 Doker Gdynia             148
5. Trocki marian  53 Wejherowo     79
6. Dudzisz Krzysztof  58 Dystans Ełk     35
7-9. Mikina Artur  59 Warszawa     28
   Gaweł Jan   48 Gdynia      28
   Mikucki Krzysztof  60 Mosty      28
10-11. Ksok Mirosław 57 Wrocław     26
   Majna Kazimierz  51 Gdynia      26
12. Struck Andrzej  57 Władysławowo    25

Mężczyźni    Kat. powyżej 65 lat
1. Majszak Józef  40 Gdynia             210 pkt.
2. Adolph Florian  40 LKS Puck   190
3. Herta Brunon  43 Puck    152
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck               86

Kolejny ostatni bieg odbędzie się 17 października (sobota) 2009 roku w Piaśnicy.
Zbiórka przy kościele w Leśniewie.

Z a p r a s z a m y !

    

 

 



info: Waldemar Płomień/LKS Ziemi Puckiej


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.29

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel