START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Sokół Bożepole - Atlas Goręczyno 9:0
  10 września 2009 15:26 - Maciej Deling [117]
  fot: sokolbozepole.pl
  W zaległym meczu I kolejki Ligi Juniorów C1 Sokół Bożepole pokonał Atlas Goręczyno 9-0. W całym meczu Sokół był zdecydowanie lepszy od Atlasu Goręczyno, który debiutuje w tej kategorii wiekowej.

  Sokół od początku przeważał, ale dopiero w 20. minucie wpadła pierwsza bramka. Z prawej strony dośrodkował Jonasz Benke, a głową, z najbliższej odległości, piłkę w siatce umieścił Patryk Gruba. W 33. minucie Benke zagrał prostopadle do Rąbcy, a ten przełożył piłkę na lewą nogę i uderzeniem w długi róg zdobył drugą bramkę.
  W 38. minucie z prawej strony dośrodkowuje Klotzki, a w polu karnym najlepiej zachował się młodszy brat, piłkarza seniorów Sokoła, Patryka Benke - Jonasz, który głową umieścił piłkę w siatce.

  W 59 minucie po strzale Matuesza Joskowskiego i rykoszecie Sokół zdobywa czwartą bramkę. W 64. minucie po indywidualnej akcji bramkę strzela Mateusz Klotzki. W 70. minucie ładnym strzałem z dystansu swoją drugą bramkę strzela Mateusz Joskowski W 71. minucie lekkim strzałem z pola karnego bramkę zdobywa Jakub Wołoszynek. Ostatnie dwie bramki dokłada nominalny bramkarz Mateusz Klotzki i tym samym kompletuje hat-tricka.


  Sokół Bożepole 9-0 Atlas Goręczyno
  Patryk Gruba 20, Paweł Rąbca 33, Jonasz Benke 38, Mateusz Joskowski 59, 70, Mateusz Klotzki 64,75,77, Jakub Wołoszynek 71

  Sokół: Denis Rogksz - Mateusz Klotzki, Gracjan Kwiatkowski, Artur Płotka (41 Jarosław Stoltzman) - Łukasz Siwa, Patryk Gruba (57 Grzegorz Trocki), Łukasz Łaga (30 Piotr Joskowski), Mateusz Joskowski, Paweł Rąbca - Jonasz Benke (55 Jakub Wołoszynek), Michał Karczewski (50 Krzysztof Dombrowski).

  sędziował: Antoni Licow.  info: Kamil Krampa/sokolbozepole.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.34

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel