START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
V Grand Prix w Jastarni
26 sierpnia 2009 17:29 - Maciej Deling [138]
Piąte Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 22 sierpnia 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Jastarnia.
W Y N I K
Bieg chłopców do lat 15 – dystans ok. 2500 m
1. Oberzig Jakub 01 Władysławowo 11:27,2 I CH
2. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 13:55,3 II CH
3. Baran Filip 01 Odargowo 16:05,7 III CH

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m

1. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 15:03,7 I M 45
2. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 15:48,3 I M 30
3. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 16:45,6 II M 45
4. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 16:48,4 III M 45
5. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 16:56,0 II M 30
6. Mislisz Piotr 64 Osłonino 17:10,5 IV M 45
7. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 17:42,8 III M 30
8. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 17:55,1 V M 45
9. Lenczuk Paweł 67 Łódź 18:05,4 VI M 45
10. Murański Józef 45 Milonek Jurata 18:24,5 I M 65
11. Kuźniarek Robert 92 Łódź 18:37,2 IV M 30
12. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 18:57,9 I K
13. Janowski Piotr 93 Łódź 19:05,1 V M 30
14. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 19:23,0 II M 65
15. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 19:44,2 VII M 45
16. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 20:22,1 II K
17. Majszak Józef 40 Gdynia 21:14,8 I M>65
18. Adolph Florian 40 LKS Puck/Puck 22:10,4 II M>65
19. Herta Brunon 43 Puck 22:11,5 III M>65
20. Muszyńska Lidia 71 Piła 23:45,1 III K
21-28. Fokczyński Mateusz 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Grondzki Igor 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Kaczmarek Adrian 93 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Leńczuk Alek 93 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Pachnowski Michał 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Paradowski Michał 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Grapof Filip 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
 Wasilewski michał 92 Łódź 25:39,7 VI-XIII M 30
29. Wiaderny Damian 92 Łódź 26:11,2 XIV M 30
30. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 26:34,3 III M 6531-34. Bartosiewicz Bartłomiej92 Łódź 31:14,9 XV-XVIII M 30
 Kuczmera Marcin 92 Łódź 31:14,9 XV-XVIII M 30
 Kaczmarek Dominik 92 Łódź 31:14,9 XV-XVIII M 30
 Zieliński Mariusz 92 Łódź 31:14,9 XV-XVIII M 30

 
PUNKTACJA PO PIĄTYM BIEGU

Dziewczęta do 15 lat

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno 140 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno 128
3. Elwart Klaudia 96 LKS Puck/Puck 89
4. Balcerek Aleksandra 96 Pojezierze Ełckie/Ełk 29
5-6. Dettlaff Emilia 95 Bliza Władysławowo 28
 Okrój Kamila 96 Pierwoszyno 28
7. Kupiak Weronika 96 Mosty 26
8-9. Konrat Martyna 96 Mosty 25
 Wiśniewska Anna 95 Dystans Ełk 25
10-11. Dabrowiecka Agnieszka 96 Mosty 24
 Jacewicz Paulina 96 Łapanow 24
12. Kozyra Magdalena 95 Tomaszów Lubelski 23
13. Kotowska Sylwia 96 Dystans Ełk 22
14. Dobrzyńska Paulina 97 Ełk 21
15. Grzesik Agnieszka 95 Tomaszów Lubelski 20
16. Dziura Justyna 96 Tomaszów Lubelski 19
17. Kurzatkowska Estera 95 Ełk 18
18. Jankowska Barbara 94 Ełk 17
19. Urbanowicz Katarzyna 97 Ełk 16
20. Urbanowicz Małgorzata 98 Ełk 15
21. Borkowska Marta 97 Atleta Rząsiny 14
22. Szleter Anna 95 Ełk 13
23. Więcek Katarzyna 96 Ełk 12
24. Cholewińska Ewelina 97 Ełk 11
25. Wrzesińska Karolina 97 Węgliniec 10
26. Galas Ewelina 95 Sękowa 9
27. Nieznańska Patrycja 95 Rząsiny 8
28. Torba Kinga 97 Rząsiny 7
29. Korczyńska Darai 98 Węgliniec 6

Chłopcy do 15 lat

1. Wielewicki Oskar 02 Odargowo 115
2. Baran Filip 01 Odargowo 108
3. Kolp Tomasz 94 LKS Puck/Puck 70
4-6. Łagosz Przemysław 97 Mosty 35
 Sikora Jarosław 94 Tomaszów Lubelski 35
 Oberzig Jakub 01 Władysławowo 35
7-9. Marzejon Rafał 94 Błądzikowo 32
 Gabor Mikołaj 98 Mosty 32
 Dołęga Michał 94 Ełk 32
9-12. Rott Radosław 95 Puck 30
 Gabor Wiktor 97 Mosty 30
 Laszczak Bartłomiej 93 Tomaszow Lubelski 30
13-14. Klinowski Dawid 97 Mosty 28
 Szleter Wojciech 94 Ełk 28
15-16. Jaskulski Michał 97 Pierwoszyno 26
 Chwałyk Jarosław 97 Sękowa 26
17-18. Zmada Dawid 98 Mosty 25
 Kuczyński Adrian 94 Ełk 25
19-20. Chlebowicz Robert 97 Mosty 24
 Bałdyga Patryk 96 Ełk 24
21. Kasztelan Mateusz 98 Ełk 23
22. Duba Sebastian 97 Ełka 22
23-24. Kleinowski Błażej 97 Mosty 21
 Masłowski Michał 97 Ełk 21
25. Soczewski Przemysław 95 Ełk 20
26. Liszka Marcin 94 Sękowa 19
27. Horbal Damian 96 Sekowa 18
28. Trad Bartosz 96 Rząsiny 17
29. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 16
30. Kusiakiewicz Mateusz 95 Olszyna 15
31. Bugnacki paweł 97 Ełk 14
32. Koman Sebastian 96 Rząsiny 13
33. Ziosba maciej 95 Gdynia 12
34. Migut Michał 96 Rząsiny 11
35. Gudyka Mateusz 96 Wegliniec 10
36. Lutkiewicz Łukasz 96 Węgliniec 9
37. Piotrowski Łukasz 97 Węgliniec 8
38. Paszyński Tomasz 98 Ełk 7
39. Marczak Mateusz 98 Ełk 6
40. Pląskowski Michał 96 Rząsiny 5
41. Czaja Tomasz 95 Sekowa 4
42. Nowak Tomasz 95 Olsztyn 3
43. Cezary Nowak 96 Olsztyn 2
44. Przybyłowicz Krystian 96 Sękowa 1

KOBIETY

1. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 159 pkt.
2. Muszyńska Lidia 71 Piła 143
3. Hildebrandt Krystyna 81 LKS Puck/Puck 137
4. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 60
5. Konkel Anna 79 Rzucewo 54
6. Mistryga Daria 90 Świecie 35
7. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia 30
8. Pipka Alicja 91 Luzino 26
9. Winczewska Katarzyna 92 Łódź 25
10. Herda Marta 93 Tomasovia 24
11. Setnak Barbara 89 Jastrzębie Bór 22

Męźczyźni Kat. M 30

1. Wielewicki Sławomir 81 Kaszubia Starzyno 141
2. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór 114
3. Labudda Andrzej 85 LKS Puck 100
4. Bullmann Dawid 89 LKS Puck/Kłanino 96
5. Grycko Tomasz 92 Bliza Władysławowo 86
6. Erlich Dariusz 90 LKS Puck/Smolno 58
7. Marczyński Paweł 93 LKS Puck/Błądzikowo 48
8. Szymański Tomasz Węgliniec 35
9. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo 30
10-11. Misterski Grzegorz 93 Kłodzko 28
 Kuźniarek Robert 92 Łódź 28
12. Janowski Piotr 93 Łódź 26
13-14. Duda Piotr 80 Gdynia 25
 Struck Adam 90 Bliza Władysławowo 25
15. Drelich Kamil 90 Tomasovia 24
16. Ceszke Błażej 89 Strzelno 23
17-24. Fokczyński Mateusz 92 Łódź 21,5
 Grondzki Igor 92 Łódź 21,5
 Kaczmarek Adrian 93 Łódź 21,5
 Leńczuk Alek 93 Łódź 21,5
 Pachnowski Michał 92 Łódź 21,5
 Paradowski Michał 92 Łódź 21,5
 Grapof Michał 92 Łódź 21,5
 Wasilewski Kamil 92 Łódź 21,5
25. Wiaderny Damian 92 Łódź 17
26-29. Bartosiewicz Bartłomiej 92 Łódź 14,5
 Kuczmera Marcin 92 Łódź 14,5
 Kaczmarek Dominik 92 Łódź 14,5
 Zieliński Mariusz 92 Łódź 14,5

Męźczyźni Kat. M 45

1-2. Mislisz Piotr 64 Osłonino 144 pkt.
 Hajduk Ireneusz 63 Władysławowo 144
3. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 143
4. Elwart Roman 72 LKS Puck/Puck 140
5. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 128
6. Oberzig Wiesław 75 LKS Puck/Władysławowo 127
7. Prokopiuk Jarosław 66 Gdynia 50
8. Lenczuk Paweł 67 Łódź 25
9. Dubacki Jan 68 Hel 24
10. Jaskułke Ireneusz 73 Puck 23
11. Borkowski Sylwester 70 LKS Puck/Reda 22

Mężczyźni Kat. 65

1. Murański Józef 45 Milonek Jurata 159 pkt.
2. Sporny Bolesław 50 Doker Gdynia 148
3. Stępnik Dariusz 63 Gdynia 137
4. Struck Ryszard 62 Jastarnia 130
5. Trocki marian 53 Wejherowo 49
6. Dudzisz Krzysztof 58 Dystans Ełk 35
7-9. Mikina Artur 59 Warszawa 28
 Gaweł Jan 48 Gdynia 28
 Mikucki Krzysztof 60 Mosty 28
10-11. Ksok Mirosław 57 Wrocław 26
 Majna Kazimierz 51 Gdynia 26
12. Struck Andrzej 57 Władysławowo 25

Mężczyźni Kat. powyżej 65 lat
1. Majszak Józef 40 Gdynia 175 pkt.
2. Adolph Florian 40 LKS Puck 160
3. Herta Brunon 43 Puck 120
4. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 86

Kolejny bieg odbędzie się 19 września (sobota) 2008 roku na terenie Miasta Władysławowo.

Z a p r a s z a m y !

 

 

 



info: LKS Ziemi Puckiej


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

anonim[niezalogowany-95.48.49.194] (02 września 2009 13:22:55)
bravo grycko !
 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.34

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel