START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Pogoń Lębork - KS Atlas Goręczyno 0:2
  02 sierpnia 2009 12:41 - Maciej Deling [70]
  Po zwycięstwie i remisie przyszła kolej na porażkę Pogoni w meczu kontrolnym a lepszy okazał się Atlas Goręczyno, wygrywając w Lęborku 2-0.
  Już na początku meczu jeden z gości trafił w słupek. W 29 minucie piłka przeleciała przez pole bramkowe, a tam czekał już zawodnik Atlasu i z kilku metrów trafił do siatki. Minutę później kontuzję przy blokowaniu strzału odniósł Sławomir Trawiński i musiał opuścić boisko, a na murawie pojawił się Piotr Kwapiński. W 38 minucie Damian Mielewczyk trafił z 16 metrów w słupek. Wprowadzony po przerwie za Eliasza Iwosę Mateusz Stankiewicz głową strzelił w poprzeczkę w 47 minucie. Trzy minuty później złe podanie Daniela Błaszkowskiego przejął jeden z gości, po czym pobiegł na bramkę i mimo wybiegającego z bramki Adama Wojtowicza, podciął piłkę i zdobył drugiego gola. W 64 minucie Łukasz Chmielewski minął już bramkarza, ale nie trafił do pustej bramki.

  Pogoń Lębork – KS Atlas Goręczyno 0:2 (0:1)

  Bramki: T. Płachecki 2 (0:1 – 29 minuta, 0:2 – 50 minuta)

  POGOŃ: Wojtowicz – Kozakiewicz, Jasiński, Trawiński (30 Kwapiński) – Błaszkowski, Malek, Iwosa (46 Stankiewicz), Władyka, Mielewczyk – Michta (68 Duda), Chmielewski  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.43

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel