START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

    ::  PIłKA NOżNA


    Wydarzenia
     
    Powiększ zdjęcie
    Wreszcie znamy składy IV i V ligi...
    19 lipca 2009 21:54 - Janusz Nowicki [257]
    fot: archiwum
    Wydział Gier i Ewidencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podał skład grup rozgrywkowych IV ligi, Klasy Okręgowej - grupy I, II, Pomorskiej Ligi Junior A i B na sezon 2009/10.

    IV LIGA
    1. CZARNI CZARNE
    2. CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
    3. GRYF 2009 TCZEW
    4. KORAL DĘBNICA
    5. LECHIA II GDAŃSK
    6. MURKAM PRZODKOWO
    7. OLIMPIA SZTUM
    8. ORLĘTA REDA
    9. ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE
    10. POMEZANIA MALBORK
    11. POMORZE POTĘGOWO
    12. POWIŚLE DZIERZGOŃ
    13. RODŁO KWIDZYN
    14. WIERZYCA PELPLIN
    15. WIETCISA SKARSZEWY
    16. ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI

    KLASA OKRĘGOWA - GRUPA I
    1. ATLAS GORĘCZYNO
    2. GEDANIA 1922 GDAŃSK
    3. GKS KOWALE
    4. GKS SIERAKOWICE
    5. GRUNKE SOMONINO
    6. GKS KOLBUDY
    7. KORONA ŻELISTRZEWO
    8. KP SOPOT
    9. ORKAN II RUMIA
    10. ORZEŁ CHOCZEWO
    11. POLONIA GDAŃSK
    12. POTOK PSZCZÓŁKI
    13. RADUNIA STĘŻYCA
    14. START MRZEZINO

    KLASA OKRĘGOWA - GRUPA II
    1. BŁĘKITNI SOBOWIDZ
    2. BŁĘKITNI STARE POLE
    3. BOROWIAK CZERSK
    4. CENTRUM PELPLIN
    5. CERAMIK ŁUBIANA
    6. CZARNI OSTROWITE
    7. GROM KLESZCZEWO
    8. GRYF 2009 II TCZEW
    9. KOLEJARZ CHOJNICE
    10. POGOŃ PRABUTY
    11. RELAX RYJEWO
    12. WDA LIPUSZ
    13. WEBER OKLAND SZPRUDOWO
    14. WISŁA KORZENIEWO

    POMORSKA LIGA JUNIORÓW A
    1. ARKA GDYNIA SSA
    2. BAŁTYK GDYNIA
    3. CARTUSIA KARTUZY
    4. CHOJNICZANKA CHOJNICE
    5. GEDANIA 1922 GDAŃSK
    6. GRYF 2009 TCZEW
    7. GRYF 95 SŁUPSK
    8. JANTAR USTKA
    9. LECHIA GDAŃSK
    10. LECHIA II GDAŃSK
    11. POLONIA GDAŃSK
    12. KP STAROGARD GDAŃSKI
    13. SULMIN KS
    14. ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD.

    POMORSKA LIGA JUNIORÓW B
    1. ARKA GDYNIA SSA
    2. ARKA GDYNIA SI
    3. BAŁTYK GDYNIA
    4. GEDANIA 1922 GDAŃSK
    5. GRYF 2009 TCZEW
    6. GRYF 95 SŁUPSK
    7. JANTAR-ŻAKI 98 USTKA
    8. KOLEJARZ CHOJNICE
    9. LECHIA GDAŃSK
    10. LECHIA II GDAŃSK
    11. POLONIA GDAŃSK
    12. POMEZANIA MALBORK
    13. RODŁO KWIDZYN
    14. KP STAROGARD GDAŃSKI

    info: PomZPN


    * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

    BOB[niezalogowany-83.16.253.42] (24 lipca 2009 13:30:20)
    życie....
    KIBICE[niezalogowany-83.14.249.242] (24 lipca 2009 06:44:31)
    bob,bob obudż się twój Starcik w V lidze cieszysz się! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
    BOB[niezalogowany-85.237.165.57] (20 lipca 2009 15:19:29)
    to jeszcze nic pewnego do ligi pozostało dużo czasu... myślę że w mrzezinie utrzyma się IV liga bo się im należy w końcu z niej nie spadli tylko chcą ją zabrać przy zielonym stoliku...
    Ks Sm[niezalogowany-83.238.44.51] (20 lipca 2009 10:40:09)
    wszystko jeszcze mozliwe ze strony zakładu pzpn , ja mysle ze w mrzezinie jednak bedzie 4 liga. !!! Do boju
     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018
    0.44

    POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel