START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  Będą mniejsze ligi. Mnóstwo spadków
  25 czerwca 2009 09:18 - Janusz Nowicki [231]
  Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podtrzymał swoje wcześniejsze decyzje co do liczebności lig i klas rozgrywkowych. W IV lidze grać będzie 16 drużyn, natomiast w klasach okręgowych po 14 drużyn w grupie.  

   

  W związku z tym z grupy I KO spadek dosięgnął drużyny: Motława Osiczanka Suchy Dąb, Sporting Leźno i Jantar Sopot. W barażach o utrzymanie zagrają: MKS Władysławowo i Sokół Bożepole Wielkie.

  W grupie II KO spada jedynie Pogoń Smętowo, natomiast w barażach zagrają: Sokół Mareza i Powiśle Stary Targ.

  Z grupy słupskiej KO spadają: Iskra Dretyń, Granit Kończewo i Swe Pol Link Bruskowo Wielkie. W barażach zagrają: Rowokół Smołdzino i Kaszubia Studzienice.

   

  Z kolei klasy A zostaną zmniejszone do 12 drużyn, tak jak to już bywało przed laty. I tak z grupy I spadają drużyny: Zenit Łęczyce, Relax Mechowo, KP Gdynia i Celtic Reda. Natomiast w barażach o utrzymanie zagrają: Błyskawica Reda Rekowo i OKS Janowo Rumia.

  W grupie II spadek dotknie drużyny: Bałtyk Sztutowo, Motława Osiczanka II Suchy Dąb, Fosfory Wiślinka i GTS Rusocin. W barażach zagrają: Czarni II Pruszcz Gdański i Orzeł Straszyn.

  Z grupy III spadają: wycofana wcześniej Pomorzanka Skórcz oraz Słupia Sulęczyno, Huragan Nowe Polaszki i Gwiazda Karsin. W barażach powalczą: Sokół Ełganowo i Santana Wielki Klincz.

  W grupie IV spadek zaliczyły drużyny: Rodło Trzciano i Błyskawica Postolin. W barażach zagrają: GKS Gardeja, LKS Waplewo i Grom Nowy Staw.

  Nieznane są jeszcze do końca wyroki w grupach słupskich klasy A.  info: PomZPN


    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  znawca[niezalogowany-85.237.179.140] (26 czerwca 2009 13:11:31)
  głupota związku
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.42

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel