START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Biegowe Grand Prix w Krokowej
22 czerwca 2009 23:19 - Maciej Deling [104]
Trzecie biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 20 czerwca 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Krokowa.

WYNIKI
Bieg dziewcząt i chłopców do lat 15 – dystans ok. 2500 m

1. Dettlaff Aleksandra 94 LKS Puck/Strzelno  12:15,7 I Dz.
2. Kolp Tomasz  94 LKS Puck/Puck  12:15,8 I Ch.
3. Dettlaff Małgorzata 95 LKS Puck/Strzelno  15:28,6 II Dz.
4. Wielewicki Oskar  02  Odargowo   15:34,8 II Ch.
5. Baran Filip   01 Odargowo   16:08,3 III Ch.

Bieg kobiet i mężczyzn – dystans ok. 5000 m

1. Wielewicki Sławomir 81 Odargowo   18:22,0 I M 30
2. Cieślak Bartosz  77 Żelistrzewo   19:05,1 I M 45
3. Hajduk Ireneusz  69 Władysławowo  19:44,7 II M 45
4. Stępnik Dariusz  63 Gdynia    19:54,5 I M 65
5. Kropidłowski Grzegorz 87 Suchy Dwór   20:34,4 II M 30
6. Oberzig Wiesław  75 Władysławowo  20:42,0 III M 45
7. Murański Józef  45 Milonek Jurata  20:47,9 II M 65
8. Mislisz Piotr  64 Osłonino   21:21,4 IV M 45
9. Wielewicki Arkadiusz 83 Odargowo   22:38,1 III M 30
10. Hajduk Elżbieta  65 Władysławowo  23:24,2 I K
11. Majszak Józef  40 Gdynia    23:25,1 I > 65
12. Adolph Florian  40 Puck    24:02,6 II > 65
13. Hertha Brunon   43  Połczyno   24:13,1 III > 65
14. Muszyńska Lidia  71 Piła    26:11,3 II K
15. Sporny Bolesław  50  Doker Gdynia   26:12,2 III M 65
16. Chałaszczyk Barbara 61 Gdynia    29:15,8 III K
17. Struck Ryszard  62 Jastarnia Bór   31:30,7 IV M 65
Punktacja po trzecim biegu:

Dziewczęta do lat 15
1. Dettlaff Aleksandra  94 LKS Puck/Strzelno  105 pkt.
2. Dettlaff Małgorzata  95 LKS Puck/Strzelno  96
3. Elwart Klaudia   96 LKS Puck/Puck  60
4. Dettlaff Emilia   95 Władysławowo  28
4. Okrój Kamila   96 Pierwoszyno   28
6. Kupiak Weronika   96 Mosty    26
7. Konrat Martyna   96 Mosty    25
8. Dąbrowiecka Agniesazka  96 Mosty    24

Chłopcy do lat 15
1. Wielewicki Oskar   02 Odargowo   83 pkt.
2. Baran Filip     01 Odargowo   78
3. Kolp Tomasz   94 Puck    70
4. Łagosz Przemysław  97 Mosty    35
5. Marzejon Rafał    94 Błądzikowo   32
5. Gabor Mikołaj    98 Mosty    32
7. Rott Radosław   95 Puck    30
7. Gabor Wiktor   97 Mosty    30
9. Klinowski Dawid   97 Mosty    28
10. Jaskulski Michał   97 Pierwoszyno   26
11. Zmuda Dawid   98 Motsy    25
12. Chlebowicz Robert  97 Motsy    24
13. Kleinowski Błazej  97 Mosty    21

KOBIETY        
1. Hajduk Elżbieta      65   Władysławowo     99  pkt.
2. Muszyńska Lidia      71    Piła       90  
3. Hildebrandt Krystyna    81    LKS PuckIPuck     70
4. Konkel Anna      79    Rzucewo      54  
5. Grycko Barbara      93    Bliza Władysławowi    30
6. Chałaszczyk Barbara  61 Gdynia    30  

Mężczyźni     Kat. M 30  
1. Wielewicki Sławomir     81    Kaszubia Starzyno     88 pkt. 
2. Kropidłowski Grzegorz     87    Suchy Dwór      82    
3. Labudda Andrzej      85    LKS Puck/Puck     70   
4. Bullmann Dawid      89    LKS Puck/Kłaniano     64  
5. Erlich Dariusz      90    LKS Puck/Smolno     58  
6. Grycko Tomasz      92    Bliza Władysławowo    30
7. Wielewicki Słąwomir  83 Odargowo   30  
8. Marczyński Paweł     93    LKS Puck/Błądzikowo    26  
9. Duda Piotr      80    Gdynia      25  
10. Ceszke Błażej      89    LKS Puck/Strzelno    23
 
Mężczyźni     Kat. M 45
1. Cieślak Bartosz      77   Żelistrzewo      91 pkt.
2. Mislisz Piotr      64   Osłonino     88  
3. Hajduk Ireneusz      69    Władysławowo     84   
4. Oberzig Wiesław      75    LKS Puck/Władysławowo    78  
5.  Elwart Roman      72    LKS Puck/Puck     70   
6. Martyszko Krzysztof     75    Rumia      64  
7. Prokopiuk Jarosław     66    Gdynia      50  
8. Jaskułke Ireneusz      73    Puck       23  
9. Borkowski Sylwester     70    LKS PuckIReda     22  


Mężczyźni     Kat. M 65    
l.  Stępnik Dariusz      63    Gdynia      105 pkt.  
2. Murański Józef      45    Milonek Jurata     94  
3. Sporny Bolesław      50    Doker Gdynia     92  
4. Struck Ryszard      62    Jastarnia-Bór     78  
5. Mikucki Krzysztof     60    Mosty      28  
5. Gaweł Jan      48    Gdynia      28  
7. Majna Kazimierz      51    Gdynia      26  
7. Trocki Marian      53    Wejherowo      26  

Mężczyźni     Kat. powyżej 65 lat  
l.  Majszak Józef      40    Gdynia      105 pkt.  
2. Adolph Florian      40    LKS Puck/Puck     96 
3. Hertha Brunon      43    Puck       60  
4. Poćwiardowski Zygmunt   35    Puck       58
  


Kolejny bieg odbędzie się 18 lipca (sobota) 2009 roku na terenie Miasta Hel.  



info: LKS Ziemi Puckiej


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.33

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel