START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


PILKARSKIE.ligi.pl

  ::  PIłKA NOżNA


  Wydarzenia
   
  GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 0:0
  25 maja 2009 22:21 - Maciej Deling [43]
  Podziałem punktów zakończył się sobotni pojedynek w Kolbudach, gdzie GTS podejmował niżej notowaną Pogoń.
  Spotkanie było meczem walki, przede wszystkim w środkowej części boiska. Gdy piłka docierała w pole karne jednej lub drugiej drużyny więcej klarownych akcji z gry miała Pogoń. GTS nadrabiał licznymi stałymi fragmentami gry, czyli rzutami wolnymi i rożnymi.

  Najlepszą okazją do strzelenia bramki miał w I połowie Władyka, który popchnięty w okolicy pola karnego przestrzelił. W drugiej połowie gorąco zrobiło się pod bramką gospodarzy gdzie po strzale Górskiego bramkarz Kolbud wybija piłkę na róg.
  Chwilę potem Kalamaszek, właśnie z rzutu rożnego prawie co nie zdobył gola. Zawodnik ten otrzymał w meczu żółta kartkę, jest to już czwarte „żółtko” i nie zagra on w najbliższym meczu z Chojniczanką.

  Wyjazdowy punkcik może cieszyć, choć sytuacja w tabeli nadal nie jest klarowna. – Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn – podsumował krótko spotkanie trener Andrzej Malecki – Przy odrobinie szczęścia mogliśmy mecz wygrać, skończyło się remisem.

  GTS Kolbudy – Pogoń Lębork 0:0

  Pogoń: Tomaszewicz – P. Małecki, Mądrzak, Bogucki (72’ Gusmann), Górski, Iwosa, Witkowski, Kalamaszek, Mielewczyk, Kwapiński (90’ Kijek), Władyka (80’ Piotrowski)

  Kolejny mecz: Pogoń Lębork – Chojnicznka Chojnice 30 maja 2009r. godz. 17 (mecz bez publiczności)  info: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2019
  0.35

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel