START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Karate Shotokan w Żukowie
19 maja 2009 23:11 - Maciej Deling [52]
fot: sport.zukowo.pl
17 maja w żukowskiej hali sportowej odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w Karate Shotokan o puchar Burmistrza Gminy Żukowo.
W zawodach wzięło udział 230 zawodników z 13 klubów z Pomorza. Do Żukowa przyjechały ekipy m.in.: z Bydgoszczy, Elbląga, Tczewa, Lęborka.

Główne trofeum czyli Puchar Burmistrza Gminy Żukowo Albina Bychowskiego powędrował do Chwaszczyna.
Poziom karate i zawodów był znacznie wyższy niż rok temu, co dobrze rokuje na przyszłość.

Organizatorami Mistrzostw był Klub Sportowy GOKKEN Chwaszczyno, który prowadzi zajęcia na terenie całej Gminy Żukowo. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za włożony trud i wysiłek, także kierownikom ekip, trenerom, sędziom oraz Burmistrzowi i Urzędowi Gminy Żukowo za pomoc i wsparcie.

Po imprezie Henryk Miotk insp. ds. sportu Urzędu Gminy Żukowo powiedział - Karate na dobre zagościło w gminie Żukowo to m.in. zasługa Patryka Wendt z Chwaszczyna. Warto takich ludzi wspierać w ich działaniu. Początki są niewątpliwie trudne, ale ostatnia impreza pokazała, że należy inwestować w ten sport, który ściąga setki młodzieży z terenu Gminy Żukowo. Myślę, że Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w Karate Shotokan o puchar Burmistrza Gminy Żukowo w przyszłości mogą być wizytówką Gminy Żukowo w kraju.info: sport.zukowo.pl
» Komunikat końcowy


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2019
0.52

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel