START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  Dramatyczna seria lidera
  23 lutego 2009 21:07 - Maciej Deling [42]
  fot: archiwum
  Coraz ciekawiej wygląda sytuacja w czołówce tabeli Sopockiej Ligi Halowej na trzy mecze przed zakończeniem rywalizacji.
  Sensacyjnie zakończyła się seria 14. i 15. kolejki spotkań na sopockim Brodwinie. Dwóch porażek doznał dotychczasowy lider mistrzostw kurortu w futsalu. A sprawcami sensacyjnych rozstrzygnięć były zespoły z dołu tabeli - Kamienny Potok i Saur Neptun Gdańsk. Tym samym drużyna Kamionki, wiodąca prym w sopockich rozgrywkach przez dziewięć ostatnich kolejek, ustąpiła miejsce ekipie Oldboys Sopot.

  Nienajlepiej również zaprezentował się ubiegłoroczny wicemistrz Sopotu. Zawodnicy Torpedo UG wywieźli z hali III LO tylko jeden punkt - najpierw szczęśliwie zremisowali z Oldbojami (4:4), którzy zagrali bez podstawowego bramkarza a następnie bez większego pomysłu na grę ulegli Samsonowi 2:3.

  Kolejną niespodzianką była słaba postawa, rewelacyjnego beniaminka. Barbarians rekordowo wysoko przegrał z teamem Oldboys (0:10), którego bramkę strzegł już etatowy golkiper Jarosław Paduch. Podopieczni Grzegorza Kacały i Sylwestra Hodury nie odnaleźli się również w konfrontacji z outsiderem, schodząc pokonani przez Karlikowo 0:2.

  Pod nieobecność lidera strzelców Sebastiana Sikorskiego z Kamionki (18 goli) i strzeleckiej niemocy drugiego w rankingu, autora 16 bramek, Krzysztofa Woźniaka (Barbarians) wyrównała się czołówka klasyfikacji. Swój dorobek bramkowy do 16 trafień powiększyli Rafał Żol (Saur Neptun), Łukasz Chrustowski (Kamienny Potok) i Mateusz Uciniak (Torpedo).

  Tradycyjne w trakcie zawodów przyznano nagrody Pełnomocnika Prezydenta Sopotu ds. organizacji pozarządowych dla dwóch wyróżniających się zawodników. Tym razem jednak oba wyróżnienia powędrowały do graczy ofensywnych, bowiem zabrakło stanowczych zagrywek w obronie. Autorami najładniejszych goli w sobotę byli Dawid Kołaczkowski (Albert FT) i Michał Antoniak (Karlikowo).  info: Kazimierz Kobiak


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.39

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel