START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
V turniej skata sportowego ziemi puckiej
14 stycznia 2009 11:06 - Arkadiusz Pieper [23]
Dnia 4 stycznia 2009 roku o godz.: 14 00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Mieroszynie rozegrano V turniej ligi skata sportowego ziemi puckiej. Startowało 42 zawodników.

Indywidualnie V turniej

1. Stodolny Piotr – Mieroszyno 2400

2. Bigott Józef – Reda 2247

3. Hewelt Marian – Puck 2055

4. Rathenow Gerard – Gnieżdżewo 1952

5. Grapp Kazimierz – Puck 1946

6. Hirsz Józef – Mieroszyno 1882

7. Baran Adam – Mieroszyno 1877

8. Styn Marek – Puck 1705

9. Otrombke Hubert – Strzelno 1703

10. Głowienka Jan – Darzlubie 1630

11. Dettlaff Wacław – J. Góra 1608

12. Ellwart Jan – Gnieżdżewo 1600

13. Rambiert Florian – Strzelno 1523

14. Szczypior Stefan – Mrzezino 1512

15. Tarnowski Kazimierz – Strzelno 1482

16. Gdaniec Jerzy – Reda 1466

17. Wolski Jerzy – Władysławowo 1393

18. Wittbrodt Stefan – J. Góra 1387

19. Włodarek Benedykt – Mrzezino 1340

20. Plocke Bronisław – Mieroszyno 1340

 

Drużynowo V turniej

1. LZS Mieroszyno 7499

2. Nadmorska Puck 5961

3. LIBOR Reda 5708

4. LZS Gnieżdżewo 5563

5. Zatoka Puck 5527

6. LZS Strzelno 5399

7. LZS Mrzezino 5224

8. LZS Darzlubie 4875

9. Władysławowo 4847

10. OSP Jastrzębia Góra 4446

11. LZS Połchowo 756

 

Indywidualnie po V turniejach

1. Rambiert Florian – Strzelno 9534

2. Pawlicki Andrzej – Puck 8740

3. Rutha Juliusz – Władysławowo 8509

4. Bigott Józef – Reda 8204

5. Formela Alojzy – Mrzezino 8199

6. Otrombke Hubert – Strzelno 8145

7. Nadolski Leon – Puck 8074

8. Stodolny Piotr – Mieroszyno 8063

9. Grapp Kazimierz – Puck 8012

10. Myszewski Henryk – Puck 7895

11. Bekisz Zdzisław – Darzlubie 7646

12. Semerling Bogdan – Darzlubie 7627

13. Szczypior Stefan – Mrzezino 7561

14. Wittbrodt Stefan – J. Góra 7557

15. Dorsz Józef – Mrzezino 7416

16. Kohnke Henryk – Gnieżdżewo 7341

17. Głowienka Jan – Darzlubie 7164

18. Hewelt Marian – Puck 7150

19. Bistram Marek – Reda 7096

20. Gafke Andrzej – Puck 7060

 

Drużynowo po V turniejach

1. Nadmorska Puck 31672

2. LZS Strzelno 29678

3. LZS Mrzezino 28957

4. LIBOR Reda 28747

5. Zatoka Puck 27611

6. LZS Darzlubie 26941

7. LZS Gnieżdżewo 26509

8. LZS Mieroszyno 25735

9. Władysławowo 25701

10. OSP Jastrzebia Góra 24244

11. LZS Połchowo 9999

 

Organizator: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck informuje, że VI turniej ligi rozegrany zostanie dnia 18 stycznia 2009 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzezinie.



info: Błażej Ceszke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
1.86

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel