START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
IV turniej skata ziemi puckiej
22 grudnia 2008 11:28 - Arkadiusz Pieper [17]
Dnia 14 grudnia br. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie o godz.: 14 00 rozegrano IV turniej ligi skata sportowego ziemi puckiej. Startowało 45 zawodników.

IV turniej indywidualnie
1. Wittstock Stefan – Wła-wo 2601
2. Pawlicki Andrzej – Puck 2354
3. Rambiert Florian – Strzelno 2328
4. Stencel Alojzy – Jastrzębia Góra 2225
5. Semerling Bogdan – Darzlubie 1971
6. Bigott Józef – Reda 1950
7. Hewelt Marian – Puck 1843
8. Bistram Marek – Reda 1811
9. Styn Marek – Puck 1791
10. Wolski Jerzy – Wła-wo 1775
11. Rutha Juliusz – Wła-wo 1749
12. Otrombke Hubert – Strzelno 1747
13. Stodolny Piotr – Mieroszyno 1685
14. Mudlaff Tomasz – Strzelno 1668
15. Formela Alojzy – Mrzezino 1622
16. Baran Adam – Mieroszyno 1601
17. Głowienka Jan – Darzlubie 1575
18. Lica Jan – Reda 1527
19. Dettlaff Wacław – J. Góra 1489
20. Myszewski Henryk – Puck 1488

IV turniej drużynowo
1. Nadmorska Puck 7028
2. LZS Strzelno 6747
3. Władysławowo 6638
4. LZS Darzlubie 6155
5. Zatoka Puck 5746
6. LIBOR Reda 5626
7. OSP Jastrzębia Góra 5611
8. LZS Mieroszyno 5021
9. LZS Mrzezino 4939
10. LZS Gnieżdżewo 4006
11. LZS Połchowo 2165

Indywidualnie po IV turniejach
1. Rambiert Florian – Strzelno 8011
2. Pawlicki Andrzej – Puck 7585
3. Rutha Juliusz – Władysławowo 7442
4. Formela Alojzy – Mrzezino 6940
5. Nadolski Leon – Puck 6743
6. Myszewski Henryk – Puck 6740
7. Semerling Bogdan – Darzlubie 6507
8. Otrombke Hubert – Strzelno 6442
9. Bekisz Zdzisław – Darzlubie 6424
10. Kohnke Henryk – Gnieżdżewo 6388
11. Dorsz Józef – Mrzezino 6305
12. Wittbrodt Stefan – J. Góra 6170
13. Grapp Kazimierz – Puck 6066
14. Szczypior Stefan – Mrzezino 6049
15. Bistram Marek – Reda 5985
16. Bigott Józef – Reda 5957
17. Gaffke Andrzej – Puck 5954
18. Wittstock Stefan – Wla-wo 5916
19. Jankowski Janusz – Gnieżdżewo 5862
20. Stodolny Piotr – Mieroszyno 5663

Drużynowo po IV turniejach
1. Nadmorska Puck 25711
2. LZS Strzelno 24279
3. LZS Mrzezino 23733
4. LIBOR Reda 23039
5. Zatoka Puck 22084
6. LZS Darzlubie 22066
7. LZS Gnieżdżewo 20946
8. Władysławowo 20854
9. OSP Jastrzębia Góra 19798
10. LZS Mieroszyno 18236
11. LZS Połchowo 9234
12. LZS Werblinia 2499

Organizator – Ośrodek Kultury, Sporu i Turystyki w Gminie Puck informuje, że V turniej ligi rozegrany zostanie dnia 4 stycznia 2009 r. o godz.: 14 00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Mieroszynie.

info: Błażej Ceszke


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.83

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel