START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  KARTY


Wydarzenia
 
III turniej skata sportowego ziemi puckiej
02 grudnia 2008 01:04 - Arkadiusz Pieper [24]
Dnia 30 listopada br. w sali Ochotniczej straży Pożarnej w Gnieżdzewie o godz.: 14 00 rozegrano III turniej skata sportowego ziemi puckiej. Startowało 45 zawodników.

III turniej indywidualnie
1. Otrombke Hubert – Strzelno 2298
2. Bekisz Zdzisław – Darzlubie 2259
3. Rutha Juliusz – Władysławowo 2198
4. Dorsz Józef – Mrzezino 2139
5. Myszewski Henryk – Puck 2096
6. Kos Józef – Połchowo 2076
7. Semerling Bogdan – Darzlubie 1986
8. Stodolny Piotr – Mieroszyno 1986
9. Formela Alojzy – Mrzezino 1890
10. Pawlicki Andrzej – Puck 1890
11. Rambiert Florian – Strzelno 1876
12. Szczypior Stefan – Mrzezino 1823
13. Grapp Kazimierz – Puck 1769
14. Jankowski Janusz – Gnieżdz. 1699
15. Rathenow Gerard – Gnieżdz. 1694
16. Kohnke Henryk – Gnieżdzewo 1623
17. Wittbrodt Stefan – J. Góra 1622
18. Paszylk Marian – Władysław. 1615
19. Baran Adam – Mieroszyno 1507
20. Mudlaff Tomasz – Strzelno 1485

III turniej drużynowo
1. LZS Strzelno 7582
2. LZS Mrzezino 6787
3. Nadmorska Puck 6723
4. LZS Gnieżdzewo 6352
5. LZS Darzlubie 6094
6. LZS Mieroszyno 5695
7. 7. Zatoka Puck 5116
8. Władysławowo 4287
9. OSP Jastrzębia Gora 4254
10. LIBOR Reda 3007
11. LZS Połchowo 2076

Indywidualnie po III turniejach
1. Rutha Juliusz – Władysławowo 5693
2. Rambiert Florian – Strzelno 5683
3. Szczypior Stefan – Mrzezino 5343
4. Formela Alojzy – Mrzezino 5318
5. Nadolski Leon – Puck 5290
6. Kohnke Henryk – Gnieżdzewo 5284
7. Myszewski henryk – Puck 5252
8. Pawlicki Andrzej – Puck 5231
9. Gdaniec Jerzy – Reda 5156
10. Wittbrodt Stefan – J. Góra 5183
11. Dorsz Józef – Mrzezino 4954
12. Bekisz Zdzisław – Darzlubie 4937
13. Jankowski Janusz – Gnieżdz. 4729
14. Otrombke Hubert – Strzelno 4695
15. Grapp Kazimierz – Puck 4571
16. Bistram Marek – Reda 4174
17. Plocke Bronisław – Mieroszyno 4148
18. Semerling Bogdan – Darzlubie 4063
19. Paszylk Marian – Władysław. 4038
20. Licau Jan – Reda 4036

Drużynowo po III turniejach
1. LZS Mrzezino 18794
2. Nadmorska Puck 18683
3. LZS Strzelno 17532
4. LIBOR Reda 17413
5. LZS Gnieżdzewo 16940
6. Zatoka Puck 16338
7. LZS Darzlubie 15911
8. Władysławowo 14216
9. OSP Jastrzębia Góra 14187
10. LZS Mieroszyno 13215
11. LZS Połchowo 7069
12. LZS Werblinia 2499

Organizator – Ośrodek Kultury, Sporu i Turystyki w Gminie Puck informuje, że IV turniej rozegrany zostanie dnia 14 grudnia br , o godz.: 14 00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie.


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2018
0.4

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel