START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

    Wydarzenia
     
    Powiększ zdjęcie
    MKS Władysławowo z Pucharem Wójta Gminy Luzino
    02 grudnia 2008 00:49 - Arkadiusz Pieper [51]
    fot: Piotr Klecha
    29 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbył się turniej dla drużyn piłkarskich złożonych z młodych piłkarzy urodzonych w 1995/96, „Luzino Cup” o Puchar Wójta Gminy Luzino. Tym razem, w drugiej edycji tej imprezy, na starcie stanęło 8 zespołów: gospodarze GOSRIT I oraz II Luzino, UKS TRÓJKA/Pogoń Lębork, dwa zespoły MKS Władysławowo, Barsa Żukowo, Sokół Bożepole Wielkie, oraz Zatoka Puck. Od początku turnieju najlepsze wrażenie sprawiały drużyny Pogoni Lębork oraz I zespół MKS Władysławowo i to one spotkały się w wielkim finale gdzie lepszy okazał się MKS wygrywając z Pogonią 4:0. Dobrze w turnieju zaprezentował się zespół gospodarzy GOSRIT Luzino, który po dwóch remisach i zwycięstwie w grupie został pokonany dopiero w półfinale przez późniejszych zwycięzców 1:4 mimo , że do przerwy prowadził 1:0. Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Luzino, najlepsza trójka komplet medali . Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Domnik Łukasza z MKS I Władysławowo, królem strzelców został Hoffmann Michał z Zatoki Puck. Oto wyniki wszystkich meczy:

    MKS II – Barsa 4:1
    SOKÓŁ – GOSRIT I 2:2
    MKS I - ZATOKA 2:1
    POGOŃ – GOSRIT II 4:0
    MKS II – SOKÓŁ 1:1
    BARSA – GOSRIT I 1:1
    MKS I – POGOŃ 1:5
    ZATOKA – GOSRIT II 8:2
    MKS II – GOSRIT I 0:8
    BARSA – SOKÓŁ 1:1
    MKS I – GOSRIT II 11:0
    ZATOKA – POGOŃ 1:3

    O MIEJSCA 5-8
    SOKÓŁ – GOSRIT II 1:2 ( 0:2 )
    ZATOKA – BARSA 7:3 ( 3:1 )

    PÓŁFINAŁY
    GOSRIT I – MKS I 1:4 ( 1:0 )
    POGOŃ - MKS II 11:3 ( 7:2 )

    O 7 MIEJSCE
    SOKÓŁ – BARSA 1:4 ( 0:2 )

    O 5 MIEJSCE
    GOSRIT II – ZATOKA 0:11( 0:8)

    O 3 MIEJSCE
    GOSRIT I – MKS II 2:0 ( 0:0 )

    FINAŁ
    MKS I – POGOŃ 4:0 ( 2:0 )

    Końcowa kolejność turnieju:
    1. MKS I Władysławowo
    2. UKS Trójka/Pogoń Lębork
    3. GOSRIT I Luzino
    4. MKS II Władysławowo
    5. Zatoka Puck
    6. GOSRIT II Luzino
    7. Barsa Żukowo
    8. Sokół Bożepole Wlk.

    Składy najlepszych drużyn: MKS I : Domnik Łukasz, Klein Dawid, Dampc Artur, Proena Arkadiusz, Kania Wojciech, Kurnik Karol, trener Doubke Bronisław

    UKS Trójka Pogoń Lębork: Butowski Norbert, Starosz Mateusz, Fudala Michał, Miszkieiwcz Gracjan, Naczk Miłosz, Mielewczyk Filip, Raguza Mateusz, Lica Tomasz, Itrych Dominik, Wilczyński Adam, Politowski Arkadiusz, Bulczak Paweł, Goliszek Patryk, trener Andrzej Małecki

    GOSRIT I Luzino: Goike Piotr( bramkarz), Leyk Sylwester( 5 br.), Miotke Mateusz( 1 br.), Tobiaski Jakub( 1 br.), Gruba Kamil, Mienik Adrian( 7 br.), trener Tomasz Joryn

    info: Piotr Klecha


    * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
      WASZE OPINIE

    dodaj opinię

     
    NASZE SERWISY


    © 2002-2018       statystyki www stat.pl
    urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
    0.29

    POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel