START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  GALERIA

Bis Gdynia - Power Plus
fot. Janusz Nowicki

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LIGI


HALOWE.ligi.pl

  Wydarzenia
   
  Powiększ zdjęcie
  II kolejka I ligi halowej w Luzinie
  02 grudnia 2008 00:31 - Arkadiusz Pieper [70]
  fot: Michał Warzecha
  Za nami II kolejka organizowanej przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w I ligi halowej w Luzinie. Pomimo andrzejkowego nastroju drużyny nie zapomniały o boiskowej rzeczywistości.

  Patronat medialny: Sportowe Kaszuby.pl


  Na swoje mecze jak zawsze przyjechały skupione i zdeterminowane. Dzisiejsze spotkania zapowiadały się niezwykle interesująco.

  Pierwszy mecz kolejki ,a jednocześnie walkę o pierwsze ligowe punkty rozpoczęły drużyny:

  Bis Gdynia vs Power Plus Luzino (0:1) 1:3

  Bis Gdynia na swoje pierwsze ligowe punkty będzie musiał jeszcze poczekać. Mecz przeciwko Power Plus zawsze jest meczem ciężkim. Wynik tego spotkania otworzył zawodnik z nr 11 Mateusz Miotk. Do przerwy wynik się nie zmienia .Power prowadzi jedną bramką. Dla Bis-u nic nie jest jeszcze stracone, korzystny wynik jak najbardziej w „zasięgu reki”. Mecz mógł się podobać .Po przerwie Czylkowski Adam podwyższył prowadzenie na 2:0. końcowy rezultat to wygrana Power-u 3:1.Honorowe trafienie dla drużyny gospodarzy zanotował Łukasz Krzemiński, zawodnik z nr14. W tabeli Power awansuje i na chwilę obecną plasuje się na 6 pozycji, Bis ponownie pokonane, Bis musi uznać wyższość rywala. Dzisiejsza przegrana na pewno nie załamuje piłkarzy ,tylko motywuje i zagrzewa do odniesienia zwycięstwa w następnym mecz z GOSRiT-em Luzino.

  Bis: .Ł.Krzemiński
  Power: M.Miotk ,A. Czylkowski ,M. Mallek

  Larix Kostkowo vs Oksywie Team Kafelkoland (0:10) 1:14

  Ten mecz można uznać za kolejny dramat zespołu z Kostkowa. Tym razem nie sprostali drużynie z Oksywia. Wynik niezwykle wysoki na pewno zmusza właściciela drużyny Larixu do refleksji. Słaba gra w tym sezonie na pewno wiąże się z wielkim przedsezonowym osłabieniem zespołu. Odeszło kilku czołowych zawodników. Na dzisiejszy mecz gospodarze przyjechali w bardzo okrojonym składzie mając na rezerwie tylko jednego zawodnika. Gra od samego początku nie układała się . Słabą defensywę skutecznie i bez żadnych skrupułów wykorzystał obecny już lider I Ligi – Oksywie Team Kafelkoland. Oksywie prezentuje składny, ofensywny i przyjemny dla oka futbol. W drugim meczu kolejki był zdecydowanym faworytem. Awans gości na pierwsza lokatę , natomiast Larix zamyka ligową tabelę.

  Larix: Styn D.
  Oksywie: M .Meller (7), P.Górak (3),A. Cudzik ,R. Stanor ,D Kasprzyk, Sam.

  EKO-PROD Szemud- Zenit Łęczyce(1:0) 4:1

  Eko-Prod prezentuje równy poziom. Ich gra jest bardzo skuteczna. Dzisiejsza wygrana daje druga lokatę w tabeli. Przed spotkaniem nie było wyraźnego faworyta. Zenit po znakomitym spotkaniu w I kolejce, dzisiaj został pokonany. Szemud od samego początku starał się prowadzić grę. Pierwszą bramkę zdobył Mirosław Formella, otwierając wynik tego spotkania. Do przerwy 1:0 dla biało-niebieskich. W drugiej części gry mecz wyglądał podobnie. Jedynego gola dla Zenitu zdobył Marcin Ribakowski. To jednak zbyt mało aby ,myśleć przynajmniej o jednym punkcie. Szemud wygrywa zasłużenie, Zenit w rezultacie spada na 5 miejsce.

  Eko-Prod: M Formella ,P Powchem ,S. Andryskowski ,R Kostuch
  Zenit: M Ribakowski

  J.R. Pogórze-Avans Wejherowo(1;1) 3:3

  Oto mecz, na który wszyscy czekaliśmy. Obrońcy tytułu z poprzedniego sezonu spotkali się dziś z nieprzeciętną drużyną Avansu Wejherowo. Trudno było wskazać wyraźnego faworyta. Avans to nowa drużyna w naszej lidze za to bardzo doświadczona. Od początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Prowadzenie objęli gospodarze. Do wyrównania doprowadził zawodnik z nr.4 Grzegorz Płotka. Do przerwy 1:1. Mecz walki i ostrej gry. 100% zaangażowania z obydwu stron. Trenerzy nie mogli ze spokojem usiedzieć na swoich stanowiskach. Mecz wzbudził wiele emocji i kontrowersji. W drugiej połowie to goście wysunęli się na prowadzenie. J.R. musiał gonić wynik. Tak tez się stało, z rzutu karnego Łukasz Dąbrowski uszczęśliwił swoją drużynę zdobywając wyrównującego gola. Zaczynamy od nowa ,wygrana jest możliwa dla każdej z ekip. Po raz kolejny w tym meczu Frankowski zdobywa niezwykle ważną bramkę, Pogórze wygrywa 3:2. To jednak nie koniec emocji. Avans tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobywa bramkę na miarę remisu. Brawo Pogórze !!!, Brawo Avans !!! Wynik 3:3, myślę że sprawiedliwy.

  J.R.: Frankowski M,Dąbrowski Ł, Frankowski
  Avans :Plotka G,Wicki K

  GOSRiT Luzino-Wikęd Kębłowo (0:1) 1:2

  Na koniec mecz bardzo zaprzyjaźnionych drużyn . Wikęd, czołowa drużyna B-klasy w roli gości zmierzyła się z ekipą GOSRiT-u Luzino. W tym meczu żadna z ekip nie przeważała. Obie drużyny swa przygodę z I Ligą zaczęły od przegranych. Zespoły grały podobnie. Walka w środku pola, zwinne przechwycenie piłki sprawiły, że to goście objęli prowadzenie, a strzelcem pierwszego gola dla ekipy w czerwonych koszulkach zdobył Paweł Maksymiuk. Druga połowa bez większych zmian. Do wyrównania doprowadził zawodnik z nr.6 Jarosław Nowak. Wszystko wskazywało na podział punktów. Bohaterem meczu jednogłośnie został Tomek Joryn, zdobywając zwycięskiego gola dla Wikędu. GOSRiT ponownie przegrywa, Wikęd notuje pierwsze zwycięstwo w lidze.

  GOSRiT: Nowak J
  Wikęd: Maksymiuk P.,Joryn T.

  Sędziowali: Pan Andrzej Myszk oraz Wojciech Duda

  Następna Kolejka

  IV Kolejka 14.12.2008(niedziela)
  godz.
  16.00-16.45 EKO-PROD Szemud- Power Plus
  16.50-17.35 Oksywie Team-J.R. Pogórze
  17.40-18.25 Avans Wejherowo- Zenit Łęczyce
  18.30-19.15 GOSRiT Luzino- Bis Gdynia
  19.20-20.05 Wikęd Kębłowo-Larix Kostkowo

  info: Michał Warzecha


  * [red.] Zapraszamy do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl.
    WASZE OPINIE

  dodaj opinię

  Hfs[niezalogowany-85.128.29.71] (11 grudnia 2008 22:53:36)
  s
   
  NASZE SERWISY


  © 2002-2018
  0.46

  POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel